Ircha+

Sprzątanie i czyszczenie Mycie okien

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 11E/46

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MO - opinia Prałem dywany, sofę, materac, łóżko. Wszystko gra. Polecam.
~MO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Cebertowicza 13 - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie. Pan przyjechał punktualnie. Wytłumaczył jak wygląda...
~Cebertowicza 13
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

agnieszka - opinia wątek zamknięty Same 6. Polecam na 100%. Bardzo dobry kontakt, kultura osobista i dopasowanie...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Tomek z Moreny - opinia wątek zamknięty Solidna robota wykonana z dużą dokładnością i przy użyciu ładnie pachnących...
~Tomek z Moreny
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Natan - opinia wątek zamknięty Pierwsza liga w Trójmieście! Profesjonalne usługi czyszczenia, które śmiało...
~Natan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Irka. Zlecone było pranie wykładzin w firmie - wszystko...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Świetne usługi wątek zamknięty Próbowaliśmy kilku innych firm, ale Pan jest bezkonkurencyjny. Cały dom...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2019

kanapa i fotel wątek zamknięty Polecam Pana,konkurencyjne ceny i usługa wykonana perfekcyjnie.Pan bardzo...
~kalume
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Czyszczenie kanapy wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam każdemu....
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Profesjonalna firma wątek zamknięty Usługa wykonana z dużą dokładnością, wszystkie zabrudzenia zeszły....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Całkiem nowa kanapa wątek zamknięty Cud, miałem tak brudną kanapę że myślałem że pozostaje mi kupić nową.. a Tu...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

sympatyczna firma wątek zamknięty Usługa wykonana dobrze i szybko. Co prawda dywan sechł i sechł ale był...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Zdecydowanie polecma wątek zamknięty W piątek rano zostałem zaalarmowany przez ochronę lokalu, który wynajmuję, że...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Było super! wątek zamknięty O umówionej porze fachowiec przybył, wyczyścił dywan jak należy i dał kilka...
~wamix 58
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2014

POLECAM! wątek zamknięty Po 15min od telefonu z prośbą o usunięcie stojącej wody w aucie Pan był już...
~Radek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Na plus... wątek zamknięty Usługa wykonana bez zastrzeżen. Punktualnie, sprawnie, z bardzo dobrym efektem.
~rybak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty REWELACJA - Usługa wykonana profesjonalnie i sprawnie, przybycie punktualne....
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry