Odpowiadasz na:

Irena - ocena

Z całego serca polecam usługi świadczone przez Pana Seweryna i jego współpracowników .Dzięki profesjonalnej pomocy nie musiałam martwić się o żadne kwestie organizacyjne .Byliśmy cały czas w... rozwiń

Z całego serca polecam usługi świadczone przez Pana Seweryna i jego współpracowników .Dzięki profesjonalnej pomocy nie musiałam martwić się o żadne kwestie organizacyjne .Byliśmy cały czas w kontakcie ,co dawało mi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Firma "Anioł" wykazała się" ogromnym sercem", zaangażowaniem oraz wsparciem na wielu płaszczyznach. Raz jeszcze dziękuję za pomoc w tym jakże trudnym dla mnie czasie. Już cztery lata temu zaufałam Pana firmie i po raz kolejny dowiedliście, że poziom oferowanych usług jest wysoki.

zobacz wątek
2 tygodnie temu
~Irena

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry