Widok

Iwona Wieczorek

Dzień dobry chciałam wyrazić opinię oraz teorię moja w sprawię zaginięcia Iwony Wieczorek,a więc
Mężczyzna z ręcznikiem obserwował ją następnie szedł za nią aż od klubu do samego końca wszelkich kamer.Iwona na ostatnich kamerach na jakich było ja widać ostatni raz również znajdował się podejrzany mężczyzna który NADAL szedł za Iwoną oraz ten Mężczyzna jest podejrzewany o jeszcze jedno zabójstwo Izy Strzałkowskiej .
Iwona miała kuzyna Patryka z których romansowała po jej NIBY śmierci która nie jest potwierdzona był przesłuchiwany kilkaset razy poczym za każdym razem mówił inna wersję zdarzeń czy też jest w to zamieszany?O nim na witrynach internetowych jest tylko jedna informacja ponieważ inni najbardziej angażują się w gościa z ręcznikiem ponieważ za nią szedł ale nikt niezwrucil u wagi na Patryka jej chłopaka/kuzyna możliwię że obydwoje są w to zamieszani oraz współpracują .kolejną teorią jest o jej ciele która najprawdopodobniej jest w gararażu zabetonowana ponieważ znaleziono krew oraz baniaki po rażących substancjach .to moja opinia według mnie teoria o jej ciele oraz o śmierci jest kłamstwem a Iwona Wieczorek nadal żyje ponieważ jeden z policjantów zatajają dużo dowodów oraz jak na policjanta przeszkadzał w śledztwie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zuzanna weź poczytaj uważniej te informacje , co ? Jak narazie to się nie popisałaś, tak na marginesie to ci powiem że wychodzi na to że Iwona była tamtego dnia w Gdyni, ale sza to tajemnica poliszynela.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuzanna...idź do prokuratury i złóż zeznanie. Forum tu to nie miejsce na swoje teorie.
Idź i ich przekonaj
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może miało to tak wyglądać.policja wjeżdża w park
Iwona rozpływa się jak kamfora.moze to ktoś wyżej....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale dalej nie wiadomo co z iwona.mialo to wyglądać.radiowoz jedzie za iwona.no ale co dalej.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli przez 13 lat wszystko zawiodło....procedury....to klucza trzeba szukać na komendzie.....logiczne myślenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie klucz leży na komendzie.tylko trzeba poszukac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

do góry