Widok

Iwona - opinia

Pani Anna to cudowny przede wszystkim człowiek a co za tym idzie profesjonalista. Potrafi słuchać, nie ocenia, naprowadza, doradza. Sprowadza na ziemię. Dzięki rozmowie dużo można zrozumieć, inaczej spojrzeć na siebie. Podbudowała moją pewność siebie. Pomogła opanować lęki. Pokazała techniki jakimi się wspierać. Korzystam z nich do dziś. Pani Anna to psycholog bardzo empatyczny, podczas sesji miałam wrażenie, że jest mi bardzo bliska, że nie tylko słucha, ale przede wszystkim słyszy, rozumie i napędza do działania, do zmiany. Chyba Pani Anna to w ogóle pierwszy człowiek w moim życiu, który na prawdę słuchał co mówię. Jeśli któraś z Was, stanęła w miejscu, albo co gorsza cofnęła się o kilka kroków w tył, nie widzi szansy dla siebie, zagubiła się albo po prostu uznała, że chce zmiany, chce zawalczyć o siebie, to z czystym sercem polecam Panią Annę. Dzięki niej można odrodzić się na nowo. Odkryć w sobie piękno i siłę, którą ma każda z nas, a o której tak często zapominamy.
Pani Anno dziękuję, że przepracowała Pani ze mną moje traumy, że jako jedyna osoba na świecie powiedziała, że jest Pani przykro w związku z tym co mnie spotkało. Dziękuje za wszystko i serdecznie polecam ️
Moja ocena
zaangażowanie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękuję i podkreślam, że cała zasługa za zmiany należy się Pani. Dziekuje za wspólną prace o piękne słowa na koniec. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry