Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - ocena Świetna terapeutka , która wprowadziła w moje życie , nowe spojrzenie na...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 marca 2024

Monika - ocena Terapia u pani Ani to był strzał w 10. Dla mnie była to wzmacniającą,...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 stycznia 2024

Lucjan - ocena Terapia którą odbyłem z Panią Anną pozwoliła mi poznać problemy z którymi...
~Lucjan
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Piotr - ocena Pani Ania wzbudziła moje pełne zaufanie od pierwszego kontaktu. Poczucie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 listopada 2023

Ania - ocena Pani Ania to cudowny człowiek, wysłucha doradzi ,potrafi również wysłuchać ,...
~Ania
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 listopada 2023

M. - ocena Gdy zaczynałam terapię nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak zmieni się...
~M.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Natalia - opinia Specjalistka najwyższej klasy! Pani Ania pomogła mi odnaleźć i zaakceptować...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Ewa - opinia Pani Ania pomogła mi przejść trudny okres w jakim odchodziła moja mama. Mimo,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Piotr T - opinia Przepracowałem kilka tematów z Panią Anną i muszę powiedzieć, że odczuwam...
~Piotr T
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Justyna - opinia Pani Anna to jedyna w swoim rodzaju terapeutka. Jej terapia to prawdziwa...
~Justyna
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 kwietnia 2023

Lycyna - opinia Pani Ania jest cudowną osobą- bardzo mi pomogła przejść i wyjść z moich...
~Lycyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Iwona - opinia Pani Anna to cudowny przede wszystkim człowiek a co za tym idzie...
~Iwona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Damian - opinia Pani Ania jest profesjonalnym, pełnym empatii psychoterapeutą. Otrzymałem...
~Damian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Bogna - opinia Odbyłam terapie u Pani Ani. Bardzo i cieszę ze trafiłam do takiego...
~Bogna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2022

O.Z - opinia Pani Ania jest świetnym specjalistą. Jest pełna empatii, potrafi wysłuchać...
~O.Z
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Nie ma takiej skali gwiazdek jaka mogłabym wystawić Pani Ani za prace jaka ze...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam terapie z Panią ANIĄ którą jest przesympatyczna i pełna...
~Beata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Pani Ania jest świetną psycholog. Od pierwszej rozmowy czułam zrozumienie, a...
~Julia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Mirosława Mikołajczyk Trochim - opinia wątek zamknięty Byłam pacjentką Pani Ani , byłam też trudnym przypadkiem . Bez chęci do życia...
~Mirosława Mikołajczyk Trochim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Pani Anna jest jak anioł.Miałam kilka rozmów po których zdecydowanie czuję...
~Anita
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry