Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! Pani Ania to Kobieta Anioł! Ogromny zakres wiedzy, doświadczenie jest...
~Gosia
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2019

polecam Tak się stało, że w wieku lat 30 zostałam wdową. Straciłam męża, najlepszego...
~Ania A
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Super Szczerze polecam Panią Anię, pomogła mi wyjść z czarnej ..., stanąć na nogi i...
~Siva
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2019

super pomoc Bardzo miła, serdeczna i ciepła osoba. Profesjonalna pomoc. Psycholog godny...
~wioleta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2019

Gorąco polecam pracę z Panią Anią! Jest świetnym terapeutą, który uważnie i wyczuciem prowadzi proces...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2019

Psychoterapia wątek zamknięty Pani Anna jest doskonałym psychoterapeutą. W przeciągu roku udało mi się to o...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2017

Psychoterapia wątek zamknięty Bardzo polecam roczną psychoterapię w podejsciu integratywnym. Spotkania z...
~Jola k.
-

dodano: 9 października 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pani Ania to świetny doradca zawodowy. Sesje są merytoryczne i inspirujące, a...
~Agnieszka
-

dodano: 25 września 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Polecam Anię:)
~ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2016

super wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście - terapia pozwoliła mi w końcu...
~Renata
-

dodano: 26 sierpnia 2015

Trafna nazwa! wątek zamknięty Polecam z czystym sercem Gabinet Sukurs. Pani Anna odznacza się pełnym...
~Krystyna G.
-

dodano: 7 sierpnia 2015

Sukurs wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera.
~Sławek
-

dodano: 31 lipca 2015

dobre doradztwo wątek zamknięty Szukając pomocy w problemach osobistych i zawodowych trafiłem do Pani Ani....
~Marcin
-

dodano: 23 lipca 2015

Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy. wątek zamknięty Szukałem pomocy i tu ją znalazłem. Jestem bardzo zadowolony i polecam...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry