Z moim 3 miesięcznym szczeniakiem uczestniczyłam w przedszkolu prowadzonym przez Panią Basię, poszłam raczej z ciekawości i zajęcia psiaka ciekawym spędzeniem czasu. Profesjonala forma prowadzenia zajęć i dopasowania do rozwoju piesków wynikająca z ogromnego doświadczenia Pani Basi, a nie "wiedzy internetowej" przeszła moje oczekiwania.
Szczeniak po każdych zajęciach robił ogromny progres, aż miło patrzeć jak we właściwy sposób się rozwija, a wszystkie pojawiające się "niechciane" zachowania były na bieżąco konsultowane i rozwiązywane.
Gorąco polecam wszystkie oferowane przez Gang Urwisów zajęcia!