Widok

Izabela - opinia

Moja paczka rzekomo zostala wyslana z Pruszcza Gdanskiego 20 listopada 2020 r. Mamy 2 luty 2021r. paczki jak nie bylo tak nie ma. Poczta amerykanska paczki jeszcze nie otrzymala, wiec jedyne wytlumaczenie jest takie, ze statek zabladzil na oceanie albo doplynal do Indii. Oczywiscie dodzwonic sie do Pruszcza Gd. nie mozna. Zastanawiam sie czy w ogole ktos tam pracuje. Moja paczka prawdopodobnie lezy gdzies przywalona w magazynie, bo innego wytlumaczenia nie mam. Ocena 1 jest zbyt wysoka niestety nie ma innej opcji.
Moja ocena
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokladnie to samo, paczka wyslana 20 listopada, ale do Kanady i nic -status opuscila kraj- smiechu warte. Jest 2 miesiace na oceanie.Jakos prywatne firmy z kanady dostarczaja paczki do Polski w ciagu miesiaca, a poczta polska sobie nie radzi. Ocena 0
Oczywiscie telefonow nikt nie odbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka od października tam siedzi i że niby wypłyneła jak pytałem na poczcie to że święta i może potrwać trochę dłużej troche a nie 4 miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka wysłana 9 listopada z Polski do Stanów, także adresat jej nie otrzymał.
Strona amerykańska stara się pomóc, ale nie może za wiele póki nie jest zeskanowana w ich bazie.
Poczta Polska ignoruje zapytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie z kolei też paczka została wysłana 24 listopada z Pruszcza do Kanady i również cisza. Na tym etapie to codziennie sprawdzam status przesyłki i dalej jest, że Kanadyjska strona oczekuje na przesyłkę. Ręce mi opadają bo czas mi się już kurczy a specjalnie wysłałam dużo wcześniej żeby na spokojnie doszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka doszła 18 lutego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka wysłana 26 października 2020 do USA i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka byla wyslana 2 list.2020 z Term.w Pruszczu do USA .Wlasnie dostalem 19 luty.21. .Poltora miesiaca paczka szla z Jersey City do odbiorcy w New Jersey a to rzut beretem.. Wiec nie trac nadzieji. Powodzenia .daj znac jak dostaniesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały czas cisza paczka wysłana 19.10.2020 i do dzis nie doszła do CA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry