Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Po raz kolejny odwiedziłam Studio Izyda- tym razem kolezanka wykupiła mi...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

wyposazenie i wystroj tragedia wątek zamknięty no byłam tam pierwszy raz i nie wrócę , panie mnie obsłużyły normalnie bez...
~greta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Najlepsze lampy i super obsluga !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Studio IZYDA odwiedzam od lat chociaz mieszkam dosc daleko.Czesto korzystam...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

polecam każdemu wątek zamknięty jestem już wieloletnią klientką salonu kosmetycznego oraz solarium..obsługa...
~lucy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

to solarium to pomylka wątek zamknięty nic dodac nic ujac nie polecam .... od razu widac czy lampyzle opalaja...
~Tomek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

warto sie wybrać wątek zamknięty Korzystam z usług w salonie Izyda i jestem bardzo zadowolona. Chociaż...
~Alicja Gruchała
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

ultradźwięki wątek zamknięty Serdecznie polecam zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków (peeling...
~Paula
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2010

Polecam PEDICURE !!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Korzystalam kilkakrotnie z zabiegow kosmetycznych henny i depilacji- zawsze...
~Maria
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 września 2010

makijaż okolicznościowy/solarium wątek zamknięty W zeszłą sobotę korzystałam z usługi makijażu okolicznościowego, który został...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2010

troszke sie zawiodlam wątek zamknięty jesli chodzi o izyde to zaskoczyla mnie pani kosmetyczka mowiac ze kwasy AHA...
~mariola
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

STUDIO URODY NA 6! wątek zamknięty JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ IZYDY, KORZYSTAM ZARÓWNO Z ZABIEGÓW NA TWARZ JAK I Z...
~KLIENTKA Z CENTRUM
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

w sumie opinia przeciętna , solarium czas na nowe lampy , ceny normalne stosowne do jakosci opalania wątek zamknięty w sumie opinia przeciętna ,w solarium czas na nowe lampy , ceny normalne...
~sungirl
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

GORĄCO POLECAM!!!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam Studio Izyda, sama korzystam z usług obu miłych i...
~Monika z Chwarzna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 marca 2008

super solarium!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty polecam solarium IZYDA- maja porzadne drogie lampy,ktore swietnie i...
~ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 grudnia 2009

Polecam !!!!!!!!!!!A wątek zamknięty Tym razem skorzystalam z zabiegu do cery dojrzalej z maska modelujaca nazywa...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

makijaż okolicznościowy wątek zamknięty Na makijaż zdecydowałam się pierwszy raz, mimo że z usług studia korzystałam...
~Emilia z Gdyni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2009

świetnie! wątek zamknięty od wielu wielu lat miałam problemy z cerą. Mam skłonność do trądziku co...
~Paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Jak najbardziej POLECAM! wątek zamknięty Byłam na oczyszczaniu twarzy, wiadomo nie nalezy to do przyjemnych zabiegów...
~Karolina
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 stycznia 2009

Polecam wszystkim Izydę !!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką solarium i polecam - rewelacyjne lampy,czysto,kosmetyki...
~Halina Kosowska
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

polecam wszystkim :) wątek zamknięty profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa:) jako stała klientka zawsze...
~stenia
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

29

wątków

do góry