Jolanta Bogusz-Brzęk

Psychiatrzy

Gdynia, Legionów 67

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia wątek zamknięty Brawo za wprowadzenie e-wizyt. W tym czasie, to dla mnie jedyne rozwiazanie....
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Najlepszy lekarz wątek zamknięty Pani ordynator jest najlepsza. Super babka.
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Jestem zadowolona. wątek zamknięty Polecam. Po przeprowadzce z Warszawy szukałam zaufanego lekarza. Dziś byłam...
~Doris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Dusza człowiek wątek zamknięty Moja ulubiona Doktor. wizyta to zawsze przyjemność. Pani Doktor ma duzy...
~Kama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Wypoczęta wątek zamknięty Postanowiłam podzielić się moimi odczuciami po wizytach u Pani doktor. Mimo,...
~Ivone
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Lekarz godny polecenia. wątek zamknięty Byłam na wizycie u Pani doktor. Świetna specjalistka, rozmowa to przyjemność....
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Moja ulubiona Pani Doktor wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Doktor. Odwiedziłam paru specjalistów w Gdańsku...
~Bea
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Konkretny lekarz wątek zamknięty Konkretny lekarz, babeczka z którą można porozmawiać o wszystkim.
~Piękny Umysł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Profesjalny Specjalista wątek zamknięty Bardzo profesjonalny Specjalista. Rozmowa z Panią doktor to przyjemność....
~Antoni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Tomek Tczew wątek zamknięty Ciężko się dostać do Pani doktor w Tczewie, trzeba stać od 6 rano. Może...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Co tu dużo pisać, świetny lekarz. Odwiedza moją mamę w ramach programu miasta...
~Jakub
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Madziunia już z nami, dziękujemy Pani Doktor. wątek zamknięty Chciałabym tutaj, choć poprzez opinię podziękować serdecznie Pani Doktor...
~Anna i Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Bardzo pozytywnie. wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz, polecam. Szkoda tylko, że tak ograniczone są dni przyjęć...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Dobry lekarz. wątek zamknięty Do Pani Doktor chodziłam do poradni na Traugutta,dziś byłam w gabinecie. Tu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry