Widok

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy, kalendarze ze zdjęciami daliśmy pod choinkę... Może macie jakieś pomysły drogie Forumowiczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakies fotogadgety -ja zamawiam tutaj http://www.fotojoker.pl rok temu rodzicom i tesciom kupilismy koszulki "szczesliwy posiadacz wnukow" i "szczesliwa posiadaczka wnukow" ale wybor napisow jeswt duzo wiekszy -polecam http://www.fiberya.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to zawsze kupywalam kwiat jakis dla babci a dla dziadka wino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy kalendarze ze zdjęciem wnuczki - kupione w przedszkolu.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym chętnie zamówiła taki kalendarz ze zdjeciami, mozecie mi polecic gdzie zamowic?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kalendarze, poduszki i inne gadgety ze zdjeciem zamowisz z linku, ktory wkleilam wyzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiam w ankarze we Wrzeszczu
http://www.ankaralab.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zrobimy dla babć filiżanki ze zdjęciem wnusi, a dla dziadka podkladke pod myszke. Oprócz zdjęcia jakiś tekst
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w tym roku w imieniu Kubusia dla Babć planujemy piękne albumy na zdjęcia (obie są zasypywane jego fotkami) a dziadkowi prawdopodobnie jakiś koniaczek (dobry na serce;D).

Natomiast dziadkom męża (nie mam już własnych od lat) co roku kupujemy bombonierki z alkoholem (jakieś wiśnie w likierze, baryłki itp). Dobre i dla Babci i dla Dziadka :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Mama dostała ramkę ze zdjęciem Gabrysia + odcisk stópki i dłoni :) z dedykacją "Dla najlepszej Babci pod słońcem, Babuniu - dziękuję, że jesteś" :) http://allegro.pl/grawerowana-ramka-z-glina-pod-choinke-na-chrzest-i1374862540.html
glina była tak twarda, że nie dało rady zrobić odcisku i użyliśmy farb plakatowych i kartek ;)




Teściowie dostali duuużą ramkę z 6 fotkami - od narodzin, do wtedy(czyli pierwsze 4 m-ce życia Gabrysia) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszulki Najlepsza babcia /najlepszy dziadek na świecie :)

kubki ze zdjeciami
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kalendarz ze zdjęciami Małej daliśmy na gwiazdkę, to nie będzie głupio jak znowu damy jakiś gadżet ze zdjęciem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie głupio ;) w ogóle widzę, że jest moda na zasypywanie dziadków prezentami ze zdjęciami wnuków...
My na święta kupiliśmy dziadkom halogen oven - bardzo się ucieszyli, bo lubią pichcić :)
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nusia - zadowoleni z prezentu?


bo u nas halogen oven stoi i się kurzy ;) używany raz czasem do pieczenia ziemniaków ;) Teściowa kupiła prawie rok temu i jeszcze ani razu nie użyła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie może gdzie robią kubki z nadrukiem w Gdańsku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurczę zapomniałam o tym! ;-) A już kiedyś miałam plan, ze kupię papier do naprasowanek i zrobię body czy bluzeczkę jakąś z "miłosnym" wyznaniem dla babci i dziadka ;-)
Jak przynosimy małego to babcia go szybko rozbiera z kurtki, to by po rozebraniu zobaczyła napis "Kocham Babcię Krysię" czy coś podobnego ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Dworcu Głównym robią i w Medisonie na 1 pietrze :)
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie też będzie głupio dać znowu coś ze zdjęciem. w ramkach też już pełno stoi. czekam na więcej Waszych propozycji...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku dawalismy breloki z grawerem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, póki co zadowoleni :) jeszcze nie korzystali z wszystkich funkcji, ale znając ich zapał do pichcenia, to myślę, że będą korzystać.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam..zamówiłam na prezent dla babci ramkę z gliną na odciski stopy i rączki.Badziew taki że nie pytajcie!!! Co to wogóle ma być.Glina twarda, zrobienie odcisku rączce małemu dziecku niewykonalne.tak jak pisała poprzedniczka do du.. z tym.Zastosujemy farbki.
Nie kupujcie tego !!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz czas to najlepiej zrób coś sama...upiecz ciasto i spędź czas z dziadkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałam w fotojokerze zrobić kartki (ze zdjęciem ;p) dla dziadków i pradziadków, ale za późno się zebrałam, więc plan padł. W końcu kupiłam zwykłe kartki na Dzień Babci i Dziadka, zrobiłam w środku odcisk dłoni i w pn wysyłam
ot co :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiaty wysłane pocztą kwiatową z kuponem z Groupona za 35zł( kwiaty za 80zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zamówione przez babcie kubki ze zdjęciami wnuków i z napisem: dla najlepszej babci/dziadka. Moze dodatkowo kalendarz, bo nie dalismy na gwiazdkę w tym roku. Kubki robię w Manhatanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babcie i dziadkowie dostana ciepłe skarpety a prababcie czekoladki:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ala a dawno były te kupony w gruponie???
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kubki sa na stronie rosmana te foto usługi i sama sobie robisz kubek kosztuje 18 zł .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeżlei nie podpowiada Wam kubek to zapraszam po prcelane

...a jak porcelana to tylko z

Galeria Empire CH Madison II piętro
Ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

sklep@galeria-empire.pl
http://sklep.galeria-empire.pl
Szanowni Państwo,
To w jaki sposób upiększamy mieszkanie czy dom jest odzwierciedlaniem naszego charakteru. Wykończenie każdego pomieszczenia jest niezmiernie istotne. Odpowiedni wystrój salonu, jadalni, sypialni i łazienki, może mieć znaczący wpływ na k
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto ma fotoksiążki, fotokalendarze, ewentualnie poduszki ze zdjęciem.
Podejrzewam, że każda z wymienionych pozycji powinna się znakomicie sprawdzić, ale czy to temat dla was to inna kwestia.
Raczej starajcie się stawiać na takie prezenty, jakimi zrobicie dużą różnicę, bo tutaj nie chodzi o nic wielkiego, tylko o coś, co wywoła uśmiech, zadowoleni i nie tylko. Ten kierunek ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszłabym jeszcze o krok dalej ale w podobnym kierunku. Na Swięta kupiliśmy dziadkom album drzewo rodowe naszej rodziny do opisywania historii rodziny z możliwością wklejania zdjęć. Bardzo się ucieszyli, myślę, że to również dobry prezent na dzień babci/dziadka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może pomyśl o ich zdrowiu, Wiadomo nie tyło leki, ale może skarpety bez uciskowe które są ciepłe i wygodne? Spójrz na to fajny zestaw https://recenogi.pl/pl/p/Zestaw-3-szt.-skarpet-bezuciskowych-na-Dzien-Dziadka/1009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na takie okazję polecam pomysły na upominki diy i hand made wykonywane przez dzieci, które można znaleźć na profilu @Pieciopalczasci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dzień Babci czy Dziadka to jedna z tych wyjątkowych okazji, dzięki którym możemy dać wyraz swoich uczuć. Morze tutaj znajdziesz coś odpowiedniego https://mapgai.pl/Twoj-prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto i to zdecydowanie - https://www.empikfoto.pl/prezenty/dla-dziadka Przecież dla seniorów najlepsze zawsze są pamiątkowe prezenty. A takie ze zdjęciem robią kosmiczną robotę. Żaden wielki wydatek, a jednak fotoksiążka, poduszka, obraz czy kalendarz to są rzeczy, które powinny się sprawdzić. Bo czy czegokolwiek wam tutaj brakuje? No raczej nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda babcia doceni, że dba się o jej zdrowie oraz relaks. Także może warto kupić jej jakiś masażer lub wykupić jakieś zabiegi u kosmetyczki lub w SPA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z niedrogich prezentów polecam serum z witaminą A Efektimy ;) mega dobrze nawilża i napręża skórę. działa a ma naturalny skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co polecicie na świeta dla babci i teściów?

Babci to bym kupiłam dobrą herbatę lub kawę jeżeli lubi. Jeśli dobrze funkcjonuje i lubi czytać, to jakąś książkę do tego. Teściom nie wiem, nie podpowiem, bo nie wiem co Twoi lubią.
Możesz wziąc pod uwagę również ceramikę z BOlesławca:
https://andyceramika.pl/dzbanki
Zerknij sobie jakie dzbanki mają w tej pracowni ceramiki Bolesławieckiej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dzień babci i dziadka dzieciaki szykują laurki a dodatkowo zamawiamy kosz okolicznościowy na poczcie kwiatowej z kawą, herbatą i słodyczami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry