Zapisałam się na kurs bez przekonania…bardziej z konieczności niż z przyjemności. Nigdy nie fascynowało mnie „kręcenie kółkiem”. Już na samym początku zaskoczyło mnie takie skrupulatne podejście do prowadzonego szkolenia. Wykłady…Większość ośrodków szkolenia nie przywiązuje wagi do właściwego teoretycznego przygotowania kursantów do jazdy. Tu w ośrodku jest wszystko jak należy…najpierw potrzebna, ciekawie i atrakcyjnie przekazana teoria, potem egzamin wewnętrzny i dopiero jazdy. Uwierzcie inaczej jeździ się posiadając wiedzę, znając zasady jazdy. Dzięki temu nawet kompletny laik pod okiem odpowiednio dobranego instruktora nie przerazi się wsiadając do samochodu i poradzi sobie z jazdą. Jankar umożliwia to wszystko. Posiada wielu znakomicie wykwalifikowanych instruktorów, więc każdy odnajdzie sobie właściwego. Pomimo mojej ogromnej niechęci do jazdy udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Ale to tylko zasługa mojego złotego instruktora. Dziękuję p. Leszkowi za niezwykłą cierpliwość i nieustającą wiarę w moje możliwości, kiedy ja już zwątpiłam. Tylko dzięki niemu zdobyłam to, co wydawało mi się niemożliwe. Życzę wszystkim takich