Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata A. - opinia nowy temat Fantastyczna p. Aleksandra, duża wiedza i empatia w stosunku do pocjenta....
~Małgorzata A.
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 maja 2022

Agata - opinia Pani Aleksandra to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat odżywiania! Podchodzi...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 lutego 2022

Krzysiek - opinia Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim .
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2022

Jola - opinia Serdecznie polecam. Od maja do sierpnia 11 kg. Waga nadal się utrzymuje a...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2021

Katarzyna - opinia Bardzo polecam. Świetna obsługa i życiowe rady z dopasowaniem do danej osoby.
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 września 2021

Kinga - opinia Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przeogromna wrażliwość. To co...
~Kinga
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2021

R - opinia Bardzo wnikliwe podejście do problemu. Zanim doszło do wizyty wykonałam na...
~R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Bartek Lewak - opinia Pani Ola to uosobienie zaangażowania i profesjonalizmu. Miła, pogodna,...
~Bartek Lewak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2021

Małgorzata - opinia Jestem bardzo zadowolona,regularnie spadam z wagi,a do tego w ciągu 2...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2021

Marek - opinia Lekarz mi kazał zmienić dietę więc poszukałem dietetyka. Nie wierzyłem, że to...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2021

Kasia - opinia Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza, a do tego pani Ola to...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2021

Krzysiek - opinia Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim. Od pierwszej wizyty widać...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie i efektywnie. Jestem czwarty tydzień na diecie. Czuję się...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Super wątek zamknięty Byliśmy razem z mężem u Pani Aleksandry i wyszliśmy bardzo zadowoleni, niby...
~EM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 października 2018

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Dziś mija 14 tyg mojej diety. Dzięki Pani Oli zgubiłem już 18kg i ciągnę...
~Mariusz P.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Holistyczne podejście i życzliwośc wątek zamknięty Bardzo skuteczna i życzliwa. Zwróciła uwagę na wszystko o czym zapomniał...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Rewelacja!!! wątek zamknięty Pomoc w pełni profesjonalna, a przede wszystkim bardzo skuteczna....
~Leszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Fachowa wiedza Pani Aleksandry bardzo mi pomogła w walce z moją otyłością i...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

szybka pomoc wątek zamknięty Polecam. Z pomocą Pani Oli przeszłam kryzysy laktacyjne , pierwsze jadłospisy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Polecam poradnię wątek zamknięty Jestem zadowolona. Dietetyczka bardzo zaangażowana. Pomogła mi (mam cukrzycę)...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry