Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena Super kompetentna
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Nina - opinia Pani Aleksandra jest bardzo dobrą specjalistką, polecam!
~Nina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Agata - opinia Bardzo uważne i - co naprawdę istotne - holistyczne podejście do sprawy. Pani...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Patrycja - opinia Pani Ola jest specjalistką z ogromną wiedzą w zakresie odżywiania. Pomogła mi...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 maja 2023

Paweł Żukiewicz - Przedszkole Marchewka - opinia Przedszkole Marchewka współpracuje od wielu lat z Poradnią JJL. Jesteśmy mega...
~Paweł Żukiewicz - Przedszkole Ma
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Daniel B - opinia współpracuję z Panią Aleksandrą od początku czerwca i jestem bardzo...
~Daniel B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Oleg - opinia Moja mama miała konsultację z Panią Aleksandrą na temat cukrycy. Mama została...
~Oleg
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2022

Adam C. - opinia Gorąco polecam poradnię JJL wszystkim poszukującym pomocy w leczeniu nadwagi...
~Adam C.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Dorota - opinia Bardzo profesjonalne wsparcie nie tylko w zakresie diety, która spełnia moje...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Małgorzata A. - opinia Fantastyczna p. Aleksandra, duża wiedza i empatia w stosunku do pocjenta....
~Małgorzata A.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Pani Aleksandra to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat odżywiania! Podchodzi...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim .
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Jola - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Od maja do sierpnia 11 kg. Waga nadal się utrzymuje a...
~Jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Świetna obsługa i życiowe rady z dopasowaniem do danej osoby.
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przeogromna wrażliwość. To co...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2021

R - opinia wątek zamknięty Bardzo wnikliwe podejście do problemu. Zanim doszło do wizyty wykonałam na...
~R
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Bartek Lewak - opinia wątek zamknięty Pani Ola to uosobienie zaangażowania i profesjonalizmu. Miła, pogodna,...
~Bartek Lewak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona,regularnie spadam z wagi,a do tego w ciągu 2...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Lekarz mi kazał zmienić dietę więc poszukałem dietetyka. Nie wierzyłem, że to...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza, a do tego pani Ola to...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry