Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urodziny wątek zamknięty Miejsce wydaje się być dość fajne, szczególnie dla dzieci. Jednakże obsługa...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Jumpcity Gdynia z-ca menagera wątek zamknięty Chciałabym zwrócić uwagę kierownika tego obiektu na osoby, które są tam...
~Gosc
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

JumpCity - to porażka wątek zamknięty "Proszę przyjść za pół godziny oraz rejestracja jest obowiązkowa" taką...
~Ziggy
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Arogancka obsługa wątek zamknięty Po zakończeniu zabawy na trampolinach o 21.00 (17.08.2017) poprosiłem o sok...
~AB
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Yumpcity Gdynia wątek zamknięty Przereklamowana atrakcja. Ponad 30 zł za godzinę zabawy, bez biletów...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Jump City Gdańsk - porażka- niepolecam. wątek zamknięty Moja wizyta w Jumpcity okazała się bardzo nieudana. Przyjechaliśmy specjalne...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

jumpcity gdańsk rozczarowanie wątek zamknięty byliśmy z rodziną w JumpCity Gdańsk. Brak skarpetek jak informowano...
~lacrimo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

prawie ok wątek zamknięty Byłem z rodziną. Fajnie ze rodzic z malym dzieckiem wchodzi gratis. Szkoda...
~Bartek i Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Świetna zabawa, słaba organizacja wątek zamknięty Uwielbiam przyjeżdżać ze znajomymi w to miejsce i zawsze wszystko było okej...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Genialne miejsce :)) wątek zamknięty Szukałam z koleżanką aktywnych atrakcji na weekend no i znalazłam! Park jest...
~huragan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

niebezpiecznie!!! wątek zamknięty Nasza kolejna wizyta skończyła się kontuzją stopy! Każdy tutaj robi co chce,...
~Aga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Fajnie, że jest takie miejsce wątek zamknięty Korzystaliśmy z chłopakiem kilkukrotnie. Słyszelismy opinie o nadmiarze osób...
~MagdaS
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

OK ale... wątek zamknięty Ostatnio po raz pierwszy odwiedziłam Jump City z okazji zorganizowanych tam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Pełna zajawka! wątek zamknięty Byłem tam kilka razy i za każdym razem nie dość, że obsłużono mnie...
~Wiktoriusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Szymon M. - opinia wątek zamknięty Było bardzo sympatycznie, syna bardzo zadowolony. Myślę, że jeszcze tam...
~Szymon M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Ludzie wbijajcie! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam wszystkim lubiącym aktywnie spędzać czas. Mnóstwo...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Super miejsce ! pozytywna obsługa i wspaniala zabawa! Można spalić milion...
~wiolka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Workout, fitness, akrobatyka wątek zamknięty Miałem okazję spróbować każdych z zajęć w jumpcity, wszystkie były na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

polecam wszystkim! wątek zamknięty Jumpcity to jest naprawde swietna sprawa! Mozna sie zmeczyc, i to solidnie, a...
~Maga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Trening i zabawa w jednym! wątek zamknięty Niesamowity sposób na spędzenie wolnego czasu. Wczeniej tylko do zabawy,...
~Myrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry