Widok

JUSTYNA

Witam przestańcie pisać bzdury na temat tej hodowli kupiłam u tej przemiłej Pani szczeniaka shih-tzu jestem bardzo zadowolona pies w tej chwili ma 7 miesięcy i nigdy w życiu nie spotkałam się z mondrzejszą rasą a Pani z hodowli zawsze służy dobrą poradą i weście się ogarnijcie bo jedna głupia baba wypisuje różne bzdury bo kupiła psa musiała zrobić operacje i babka chciała jej zwrócić za operacje to nie potrafiła przynieść rachunku nie słuchajcie tej baby podszywa się pod różnymi pseudonimem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

No ja się nie spotkałaś nigdy z MONDRZEJSZĄ to ja nie mam więcej pytań :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mondrzejszą i weście... ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czytam o tej hodowli od dłuższego czasu, mam świadomość że opinie są różne chociaż zdecydowanie przeważają te negatywne. Nie wiem jaka jest prawda, ale ewidentnie niepokoi fakt, że "hodowca" nie należy do Związku Kynologicznego tylko do stowarzyszenia, dodatkowo rozmnaża wiele ras. Żaden poważny człowiek tego nie robi, bo nie ma takiego który znałby się na wszystkich rasach. Dlatego niestety myślę, że zarzuty mogą być prawdziwe. Co do Pani komentarza i przestrzegania przed wieloma komentarzami jednej osoby pod różnymi nickami to uważam, że ten komentarz i kilka poniżej również należą do jednej osoby :) także proszę nie potępiać skoro robi Pani to samo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry