Widok

Ja - opinia

Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Nie wiem jak poprzednia lokalizacja ale obecna to jakieś nieporozumienie. Nie powinno się w takim miejscu przyjmować i robić masażu. Pokój biurowy z łóżkiem na środku i to na tyle. Zero klimatu. Brak ręcznika szlafroku czy czegokolwiek aby się przygotować do masażu. Rzeczy zostawia się na krzesełku a idzie się boso po wykładzinie. Pan masażysta w szortach plażowych i tshirt. Masuje nogi później masuje twarz. Zero dezynfekcji. Masaż skoczkowy raz nogi raz plecy później znowu nogi. Bardzo zawiedziona i nie polecam za darmo drugi raz bym nie poszła.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, bardzo nam przykro, że gabinet nie spełniał Pani oczekiwań, ale nie urządziliśmy go jeszcze do końca ponieważ dopiero co się przenieśliśmy. Nie wiem o jaki brak szlafroku czy ręcznika Pani chodzi ponieważ ręcznikiem była Pani przykryta. Szlafrok w jakim celu byl Pani potrzebny bo nie do końca rozumem. Dla mnie to są bardzo cenne uwagi dlatego śmiało może Pani pisać. Strój fizjoterapeuty był jak najbardziej odpowiedni, luźny i wygodny, wykonujemy także masaże hawajskie stąd takie szorty. Czy jeśli pracownik miałby czarne spodnie i czarną koszulkę była by Pani bardziej usatysfakcjonowana? Nie wiem co jest złego w zmianie partii ciała podczas masażu? Masował Panią fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, ani razu nikt nie zgłosił mi, że masaż jest kiepski czy nie profesjonalny, zdjaję sobie jednak sprawę, że nie każdemu możemy dogodzić. Dezynfekcja została wykonana zarówno dłoni jak i stołu do masażu. Wychodząc pytałam Pani czy wszystko było ok, twierdziła Pani, że tak, a teraz pisze Pani jak jest rozczarowana. Czasu nie cofniemy więc jedyne co możemy zrobić to przeprosić Panią i życzyć Pani zabiegów w gabinetach które spełniają Pani wymogi. Pozdrawiamy i pokornie przyjmujemy każde słowo krytyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry