szukam Pana. Najlepiej żeby lubił śmiać się pokazując przy tym zęby i był weekendowym śpiochem. Mile widziana miłość do książek, muzyki, herbaty w wyszczerbionych kubkach oraz umiejętność radzenia sobie z antyspołecznymi indywiduami jak ja. Super mile widziany wzrost do 165.
33
~zachary))
89.67.199.*
(12 lat temu) 19 maja 2014 o 13:08
ha ha to nie będzie trudne takich to chyba wiele XD pozdrawiam))
00
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 19 maja 2014 o 18:15
niestety nie, ale dzięki za próbę pocieszenia -.-
00
~zachary))
89.67.199.*
(12 lat temu) 19 maja 2014 o 19:07
(*_*) hej a Ty Masz jakieś GG ?? :)
00
~zachary))
89.67.199.*
(12 lat temu) 19 maja 2014 o 21:49
dobranoc ;)
00
~gawel0202
89.66.33.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 21:53
jeszcze niedawno tak mialem, teraz tylko praca i praca:P nie ma czasu na książki
;/
00
~on
213.192.67.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 21:54
a 176 cm to juz za wysoki:( ;)
00
konto usunięte
37.31.77.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:10
zawsze możesz sie trochę przygarbić :-)
00
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:23
ogólnie to staram się nie oceniać po wyglądzie, ale wysocy faceci są jakoś tak mniej atrakcyjni...:P
00
konto usunięte
37.31.77.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:27
to zależy, ja mam 168 cm plus obcasy z 8 cm.....to ja wolę wyższych :-)
Chyba jednak nie zależy. Ja tych 168 cm nawet w bucikach na obcasach nie osiągam i nie zdarzyło mi się spotykać z mężczyzną niższym niż 180 cm. Tych niskich jest niewielu :)
10
konto usunięte
91.235.231.*
(12 lat temu) 21 maja 2014 o 07:25
sissel, widzisz jakiego mamy pecha :-)
00
~wdr
89.230.177.*
(12 lat temu) 21 maja 2014 o 09:08
" Ja tych 168 cm nawet w bucikach na obcasach nie osiągam" - a napoje alkoholowe kupujesz stojąc na palcach i trzymając dowód w ręce ? :P
W szpilkach nie ma potrzeby wspinania się na palcach ;) Alkoholu nie kupuję ;)
00
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 21 maja 2014 o 20:21
dokładnie. Wysokich facetów jest pełno. To metr 170 to takie maksimum jak dla mnie. Najlepiej 165, 166, ale wiadomo, że nie wzrost jest najważniejszy :)
daj jakiś kontakt to się moze umowimy, najblizsze wolne w przyszly weekend jesli Ci odpowiada za 1,5 tygodnia:P
00
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(11 lat temu) 16 stycznia 2015 o 01:08
tak tylko chciałam ogłosić, że odnalazłam lubego! 167, kubki wyszczerbione, a uśmiech szczery i zębiasty :) miłość do książek jeszcze się wypracuje, a na razie jesteśmy sobie dwa indywidua i dobrze nam razem :) pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę! :)