szukam Pana. Najlepiej żeby lubił śmiać się pokazując przy tym zęby i był weekendowym śpiochem. Mile widziana miłość do książek, muzyki, herbaty w wyszczerbionych kubkach oraz umiejętność radzenia sobie z antyspołecznymi indywiduami jak ja. Super mile widziany wzrost do 165.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem
20
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(11 lat temu) 16 stycznia 2015 o 01:08
tak tylko chciałam ogłosić, że odnalazłam lubego! 167, kubki wyszczerbione, a uśmiech szczery i zębiasty :) miłość do książek jeszcze się wypracuje, a na razie jesteśmy sobie dwa indywidua i dobrze nam razem :) pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę! :)
20
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 21 maja 2014 o 20:21
dokładnie. Wysokich facetów jest pełno. To metr 170 to takie maksimum jak dla mnie. Najlepiej 165, 166, ale wiadomo, że nie wzrost jest najważniejszy :)
Chyba jednak nie zależy. Ja tych 168 cm nawet w bucikach na obcasach nie osiągam i nie zdarzyło mi się spotykać z mężczyzną niższym niż 180 cm. Tych niskich jest niewielu :)
10
konto usunięte
37.31.77.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:27
to zależy, ja mam 168 cm plus obcasy z 8 cm.....to ja wolę wyższych :-)
01
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:24
42417964
00
~bardzojednostajnydzieńdzisiaj
95.158.80.*
(12 lat temu) 20 maja 2014 o 22:23
ogólnie to staram się nie oceniać po wyglądzie, ale wysocy faceci są jakoś tak mniej atrakcyjni...:P