Widok

Ja, żona i moje dzieciaki jesteśmy na tak !!!!!

Od ładnych paru lat jesteśmy klientami Firmy Argonaut. Moi synowie stawiali pierwsze kroki pod okiem Pani Yvetty i Pana Tomka. Zona regularnie uczęszcza na zajęcia aqua aerobiku, a ja pływam bo po prostu lubię.Fakt,ze jestesmy czynnymi klientami Firmy Argonaut juz od kilku lat jest opinią samą w sobie.Starszy syn świetnie pływa , a młodszy z tygodnia na tydzień coraz lepiej radzi sobie w wodzie.Coraz lepsze umiejetnosci pływackie dzieci oczywiście cieszą, ale dla mnie najistotniejszą sprawą jest to,że na zajęcia uczęszczali z wielką radościa. Młodszy syn nie może się doczekać wtorku i zajęć z Panem Włodkiem, a to że opanował już podstawy motylka jest tylko efektem "ubocznym". Podsumowując jestesmy zdecydowanie zadowoleni z zajęć. Polecamy wszystkim z drobną sugestią,że jeżeli mają mozliwość wyboru basenu, to jednak basen PG. Po przeczytaniu paru ocen jestem lekko zaskoczony tym co sie pisze na temat Pana Tomka. Widocznie mam farta, ponieważ nigdy nie odniosłem wrażenia,że żle mnie potraktował.Ok, lubi sobie pogadać, ale gdyby się nie odzywał , to podejrzewam,że też byłoby żle. Ludzie troche wiecej luzu i uśmiechu,a "Ty" w tych czasach nie powinno już nikogo razić.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moje dzieci też się u nich nauczyły pływać :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam ...............
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jest OK.....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry