O szkole Delta dowiedziałem się od kolegów i koleżanek z pracy. Długo szukałem odpowiedniego miejsca dla osoby 40+ . Nigdy nie prowadziłem samochodu i sceptycznie byłem nastawiony do nauki , uważając że nikt nie jest w stanie nauczyć mnie prowadzenia samochodu . A jednak. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem . Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo przystępny i zrozumiały sposób w przyjaznej atmosferze .A praktyka ? To wisienka na torcie .Lekcje miałem z panem Rafałem , którego gorąco polecam . Nie tylko za profesjonalizm ale przede wszystkim cierpliwość , wiarę w kursanta , cenne uwagi i jeszcze raz za cierpliwość .Część praktyczna nie była nastawiona na odklepanie 30 h i od razu na egzamin .Był to proces który owocował nabyciem praktycznych umiejętności i doświadczeń a przede wszystkim przełamaniem lęku przed prowadzeniem samochodu . Zatem jeśli nie masz już 18 lat i nadal nie wierzysz w swoje umiejętności to OSK Delta jest miejscem dla Ciebie ! Rafał , jeszcze raz dziękuję !