Widok

Jacek Suszyński!

Dziękuję panu Jackowi Suszyńskiemu za niewyczerpaną cierpliwość podczas nauki, fachowe rady, wielkie zaangażowanie, a nawet elementy psychoterapii, kiedy moje nerwy i strach brały górę nad rozsądkiem;)Pan Jacek jest niezwykle sympatycznym, ciepłym człowiekiem, wkłada w swoją pracę całe serce i jest doskonałym instruktorem. Polecam i dziękuję za wszystkie wyjeżdżone razem godziny. Do zobaczenia na drodze:)
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie się zgadzam. Super instruktor, przesympatyczny człowiek, wspaniały psycholog. Pan Jacek nauczył mnie jeździć wręcz idealnie, abym za pierwszym razem zdała egzamin. Dawał mi również wskazówki, jak poradzić sobie z różnymi sytuacjami - gdy będę miała już własny samochód. Jest zaangażowany, oddany i robi co tylko może, aby przygotować kursanta do egzaminu w jak najkrótszym czasie. Doskonale dopasowuje sposób nauczania - do osobowości kursanta i jego potrzeb. Osoby przed egzaminem, zarówno wewnętrznym jak i państwowym, mają u niego priorytet i zawsze znajdzie dla nich czas. Gdy pojawiają się problemy i błędy, manewry są ćwiczone tak długo, do póki nie wychodzą idealnie. Pan Jacek ze spokojem tłumaczy jak należy się zachowywać na drodze i potrafi cierpliwie, powtarzać to samo- kilka razy. Nigdy nie krzyczy, nawet jeśli widać że krew go zalewa gdy kursant spowoduje zagrożenie w ruchu. Niewątpliwym atutem jest fakt, że instruktor (o ile to bezpieczne) pozwala popełnić błąd - aby na własnej skórze przekonać się kogo sposób wykonania zadania jest lepszy - kursanta czy instruktora. Pan Suszyński jest konkretny, rzeczowy i wymagający - także od siebie. Jest bardzo punktualny, nie załatwia prywatnych spraw podczas jazd.
Ponadto dopasowywane się do kursantów jak tylko może i traktuje to jako swój obowiązek. Stara się pogodzić interesy każdego, przyjeżdża pod dom, odwozi wieczorem, a nawet spełnia specjalne życzenia co do innego miejsca spotkania. Godziny jazd rownież ustala bardzo uważnie, z uwzględnieniem wszystkich próśb.
Atmosfera podczas jazd jest genialna! Bardzo wesoły instruktor, z poczuciem humoru i wysublimowanym dowcipem - nigdy nie było nudno. Pan Jacek zawsze podzieli się jedzeniem czy słodkościami. Z chęcią podzieli się też dobrą radą, niekoniecznie dotyczącą jazd - a na przykład życia. Doskonale zna się na ludziach i ich zachowaniach. Mimo ze nie skończył studiów psychologicznych, jest jak psycholog, coach i motywator - a to wszystko, w cenie jazd. Za słowa którymi się dzieli, psycholodzy i inni specjaliści w tej dziedzinie, kasują setki złotych - a wystarczy pójść do pana Jacka, pogadać z nim i wziąć do serca to co mówi.
Piszę tyle komplementów, ale są one na prawdę zasłużone. Pan Jacek Suszyński to wspaniały człowiek i instruktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry