Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bal karnawałowy wątek zamknięty Super impreza, menu i muzyka super. Gorąco polecam
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Bal wątek zamknięty Wspaniały koniec karnawału okraszony pobytem w Jagatówce.Nasze towarzystwo...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Bal Karnawałowy wątek zamknięty Super impreza, muzyka, obsługa i menu rewelacja. Polecam wszystkim.
~Iwona Fenska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Bal karnawałowy 2018 wątek zamknięty Przynajmniej raz w roku gościmy ze znajomymi albo na balu karnawałowym albo...
~Mionskowscy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Bal Sylwestrowy i Karnawałowy wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zabawy , pyszne jedzonko , dobrą muzykę i...
~Urszula Banasik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

gorąco polecam wątek zamknięty Już po raz czwarty byłam ze znajomymi na imprezie karnawałowej. Po raz...
~Jolanta Ch.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

karnawał 2018 wątek zamknięty Ogólnie nie polecam. Muzyka w porządku, ale jedzenia zdecydowanie za mało....
~(nie)zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

karnawał w jagatówce 2018 wątek zamknięty bal karnawałowy 2018r. do d*py, , jedzenie okropne i tylce co kot napłakał...
~gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

papa wątek zamknięty czegos takiego jeszcze nie widziałam najgorsza knajpa jaka widziałam jedzenie...
~papa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

papa wątek zamknięty najgorsza knajpa w jakiej kolwiek byłam ,jedzenia prawie wogóle i niewim czy...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

zdecydowanie godne polecenia wątek zamknięty Ktos napisalam wczesniej - brak minusow i ja rowniez sie pod tym podpisuje....
~Ola Karwasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

polecam wszystkim wątek zamknięty Jagatówka to świetne miejsce na wesela i inne imprezy polecam wszystkim kto...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Podziekowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Pani Halince za wspaniala organizacje naszego wesela....
~Kasia i Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Noworzency - opinia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porzadku. Jedzonko wysmienite "micha z*******a"...
~Noworzency
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Niesamowite miejsce!! wątek zamknięty Przecudowne miejsce! 16.08.2014 roku w Jagatówce odbyło się nasze wesele....
~Monika i Grzegorz :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Fantastyczny Leśny Dwór! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim "Jagatówka Leśny Dwór" w Jagatowie! Profesjonalizm...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Karolina Marudka:) i Piotr - opinia wątek zamknięty Nasze wesele odbyło się 18.08.2012. Serdecznie polecamy i życzymy każdej...
~Karolina Marudka:) i Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

M&R - opinia wątek zamknięty Jagatówka była pierszym miejscem które ogladalismy i bez zastanowienia się od...
~M&R
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Cudowny Sylwester. wątek zamknięty Polecam to miejsce. Wspaniały klimat, niesamowita atmosfera,świetna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

ZAPYTANIE wątek zamknięty Planujemy tam wesele na przyszły rok. Proszę o podpowiedź czy te ławy nie...
~karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

31

wątków

do góry