Rowniez kupuje po 1zl od rolnika z banina od dluzszego czasu. Cena ok wiem co kupuje, w sklepach jajka od kur z wolnego wybiegu i nawet po 1,2zl a czy na pewno sa takie i jak karmione? Tam to...
rozwiń
Rowniez kupuje po 1zl od rolnika z banina od dluzszego czasu. Cena ok wiem co kupuje, w sklepach jajka od kur z wolnego wybiegu i nawet po 1,2zl a czy na pewno sa takie i jak karmione? Tam to masowka liczy sie wydajnosc wiec faszeruja nioski niewiadomo czym a potem my to jemy. A tak widze ze kurka biega sobie w obejsciu i wiem ze nie ma tam az tyle chemi. Wiec mysle ze cena jest adekwatna do wyrobu.
zobacz wątek