Widok

Jak będzie działać ACTA? A tak:.....

Starszy pan w New Jersey postanowił posadzić pomidory w przydomowym ogródku. Ale najpierw trzeba skopać ogródek a siły już nie te.
Wysyła wiec e-mail do syna: "Stanley przyjedz do mnie skopać ogródek",
Stanley odpisuje: "Tato nie ruszaj ogródka przecież zakopaliśmy tam parę ciał".
Na drugi dzień pod dom podjeżdża policja, FBI, koroner i inne służby. Przekopują ogródek wzdłuż i wszerz nic nie znajdując.
Wieczorem Stanley pisze do ojca: "Tato teraz już możesz sadzić pomidory"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://www.jestemprzeciwacta.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobny dowcip słyszałem w wersji z baca i marychą :)
Niestety - obawiam się, że bliższe prawdy o ACTA jest to opowiadanie (napisane wieeele lat temu):
http://www.sadistic.pl/tag/kontrolex
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że to trochę nie na temat ale mam nadzieję że Pałac Rozkoszy to odpowiednik naszego SPA a nie...
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie cierpię SPA :[
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ee stary kawał z broda z tych "na faktach" bylo ze ojciec sie w listach do pierdla zalil ze nie bedzie pomidorkow bo juz nie ma sily kopac a syn ktory pomagal siedzi" na to synek odpisal ze zakopal tam kilka cial dlatego tak chetnie mu pomagal..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z brodą, czy golony...nieważne - ważne że oddaje obraz świata post-ACTA. Przeczytałem ACTA w całości i czuję, że zbliża się "1984" - wspomnicie moje słowa :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
acta to syf i najgorsze ze nie tylko w sferze komputerow i internetu ale rowniez czesci zamiennych i lekow i nawet wycieraczek ze wzorkiem i bez ;(

ale ludzie na acta pluja pozbywajac sie dobrowolnie swoich praw do wielu rzeczy kozystajac z NK fb i innych takich, rozdajac w prawo i w lewo swoje dane i profil zainteresowan... nie dosc gdzie mieszka to jeszcze jak i z czym, a potem ojej okradli mnie skad wiedzieli?!?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie egzystuję na żadnym portalu typu nasza-klasa, facebook, itp. - co dp zasady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl, ale się ześmiałem. Przez łzy. Nie mam kredytek ani na produkcje piwa, ani gorzałki, o winie i chlebie nie wspomnę. Podług Zacksa to się idzie siedzieć czy od razu w łeb?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostaje się przydział do przymusowej pracy w tumanach melbonitowego pyłu w kopalni na Marsie.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Wspomnicie moje słowa"? I Ty uważasz, że ACTA nam na to pozwoli?

Pan do przestępstwa nas namawiasz!
:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż, zawsze może to być potraktowane, jako myślozbrodnia i skończysz w Ministerstwie Prawdy na miłosnych igraszkach z elektrodami na jajkach @_@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zaczynam się bać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

do góry