Polecam OSK JANKAR! W ośrodku spotkałam się z bardzo miłą obsługą. Dzięki lekcją e-learingowym miałam ułatwiony dostęp do szkolenia się, jako przyszły kierowca. Ponadto szkoła ta wyposażona jest w nowoczesne samochody, pozwalające kursantom robić bezstresowo "pierwsze kroki" za kierownicą.Dodatkowo kurs ten można zrobić w bardzo szybkim czasie, przy okazji bardzo dobrze przygotowując się do wszelkich sytuacji z jakimi można spotkać się na drodze.Sądzę, iż cena za kurs jest adekwatna do poziomu nauczania. Jeżeli ktoś chce być dobrym kierowcą i bez stresu podejść do egzaminu to powinien zgłosić się do ośrodka JANKAR! Zapewniam, że instruktorzy są bardzo cierpliwi, bardzo dokładnie tłumaczą wszelkie aspekty związane z przepisowym i ostrożnym poruszaniem się po drodze i na pewno sprawią,iż każdy kierowca będzie pewny siebie. Tak też było w moim przypadku. Dzięki temu zdałam egzaminy za pierwszym podejściem! Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie OSK JANKAR i innym chętnym, którzy chcą być równie pewni i bezpieczni na drodze, zdecydowanie go polecam.
Pozdrawiam, świeżo upieczony kierowca :)