Widok

Jak ciekawie oddzielić kuchnie od salonu?

nic nie moge znalezc w internecie,szukam pomysłu ,kuchnia jest co prawda mała ale chcemy jak odzielic( kuchnia bez okna)moze drzwiami przesuwanymi?moze sciankA?wiemy tylko ze calkowicie oddzielić wiec zadnych barków czy wysp nie chce. nie mam zielonego pojeciac.moze robiliscie cos podobnego i mozecie podzielic sie pomysłem???całosc ma ok 23 metrów .(kuchnia plus salon)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
luksfery może
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam kiedyś oddzielone regałem Expedit z IKEA tym z samymi półkami takimi przelotowymi , są w różnych wysokościch ...fajnie to wygladało :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80071357
są też wyższe i dłuższe , ja mialam taki z linku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście regał "robił " za sciankę działową :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
regał odpada:( napewno byłby tam bałagan gorszy niz w kuchni:/
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A SZKLANA sciana np, a moze zrobic wyspe i barek pod spodem....
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde potrzebuje jakis namacalnych dowodow jak to wyglada:)szklana lae jaka przezroczysta?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od ciebie to zalezy. moze byc taka jakby szklo mrozone tzw.frost
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym oddzieliła luksferami, ale nie do samego sufitu, bo uważam, że w kuchni będzie za ciemno, tylko tak np na wysokość 160cm
Lub fajną ścianką zrobioną z karton-gipsu, ale również nie do sufitu.
Moja koleżanka ma kuchnię oddzieloną od salonu właśnie ścianką, ale nie zrobioną prosto, tylko taką lekką falę, a od strony kuchni w tej fali ma stół okrągły i 2 krzesełka ( taka jakby mała jadalnia)
Bardzo mi się ten pomysł spodobał. Ładnie to wygląda, praktyczne, a i kuchnia zasłonięta :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moj wujas ma płyte k-g troche wyzej jak szafki stojące i z boku ma do kompletu szafek pólke narozna, ładnie to wyglada.. ale niestety nie mam zdjec..
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

cos takiego ma tylko proste ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my mamy oddzielona kuchnię luksferami
może nie jest to najtańszy sposób ale super wygląda no i kuchnia jest dużo jaśniejsza
sami z mężem stawialiśmy ścianę z pasem luksfer od podłogi do sufitu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ścianę na pół pokoju a w drugiej połówce pod ścianą stoi stół z krzesłami, jest swobodne przejście, jest jasno i jest oddzielone,
na ścianie tej stoi sofa więc siedzi się tyłem do kuchni i nie widać tego odsłoniętego kawałka kuchni
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wklejam co znalazlam moze ci to jakos pomoze
image

Uploaded with ImageShack.us
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze tu znajdziesz jakies inspiracje?:
http://www.google.pl/images?q=oddzielenie+kuchni+od+salonu&oe=utf-8&client=firefox-a&rlz=1R1GGLL_pl___PL374&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=ni-JTMXSCsiNOO2QlPQJ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDUQsAQwAw&biw=1600&bih=950
a jesli sie nie otworzy, to wpis w google swoje pytanie i wyskoczy sporo fajnych pomyslow!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za pomysly,decyzja wlasnie zapadła:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki pomysł ? :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy otwartą przestrzeń i z ikei taki właśnie jak wklejone powyżej tzn w tym stylu nie wiem jak to nazwać a la barek ale jesteśmy zadowoleni
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała c. jestem ciekawa na co się zdecydowaliście :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można też oddzielić takimi zasłonami z nitek, są w różnych kolorach, można stosować na okna ale też jako parawan, tylko nie wiem czy to dobry pomysł przy małych dzieciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano taki pomysł-scianka a wsrodku akwarium i wejscie do kuchni od strony korytarza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawa, co wybraliście :)

My z mężem w naszym domku (dopiero są fundamenty... czyli jeszcze długa droga do urządzania!) planujemy oddzielić kuchnię od salonu normalną ścianą, ale zrobić przejście a'la saloon z westernu albo jak takie drzwi do stodoły :) Ale my planujemy salon i kuchnię przede wszystkim w drewnie, cegle urządzić- oczywiście tak żeby wszystko do siebie pasowało i żeby nie przesadzić. Póki co zbieram w internecie różne zdjęcia, stronki jako inspiracje na później :) Już się nie możemy doczekać urządzanka!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry