Widok

Jak działą poczta - paczki z allegro

Do tej pory zamawiałem Inpostem do paczkomatów. Działą naprawdę nieźle. Problem w tym, że nie wszyscy sprzedają do paczkomatów. Czy paczki wysyłane pocztą jeszcze w miarę szybko trafiają do odbiorców? Czy kurierowi z poczty trzeba teraz coś podpisywać, czy tak jak w innych firmach wystarczy dogadać się "głosowo"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy się dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
InPost działa teraz fatalnie. Jedna moja paczka została z zwrócona do nadawcy z nieznanych przyczyn, choć nawet nie dotarła do paczkomatu odbiorczego.
Kolejna paczka gdzieś utknęła i opóźnia się dostawa.
Natomiast poczta działa bez zarzutu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka dni temu wysyłałem paczkę Pocztą Polską. Dotarła na następny dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dzisiaj poszedlem odebrac toster z paczkomatu, wbijam kod i wszystkie skrzynki sie otworzyły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ci historia! :P Po prostu nawet paczkomaty mają już koronawirusa. :P

Poważniej ja odebrałem ponad 20 paczek w ostatnim okresie z paczkomatów i chyba ze 2-3 od kuriera InPostu i nie mam powodów narzekać. Fakt, że zdarzył się przepełniony paczkomat i przeniesiono paczki do innego. I że dziś nie zawsze wyrabiają się z dnia na dzień, ale ogólnie przy tym całym zamieszaniu, i tak jak dla mnie działają nieźle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry