Widok

Jak gruby materac kupić

Cztery Pory Roku Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam do wyboru materac gruby 8 i 15 cm. tej samej firmy i tak samo wykonane. Zastanawiam się który brać ? Zielona jestem w tym temacie ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam 15 cm - wg mnie grubszy lepszy jednak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja po ok roku uzywania zwyklego materaca przeszlam na gruby materac sprezynowy (ok 15cm)z wkladem kokos z jednej strony dla niemowlaka z drugiej dla starszaka, mlody byl ciezkim dzieckiem i szybko szczebelki spod lozeczka sie wylezaly, a te kokos gryka byly za twarde, wiec wybralam ten, jestem mega zadowolona bo mlody odrazu lepiej sie wysypial, a teraz malutka z niego kozysta, kosztowal mnie z przesylką ok 100zl, wtedy w 3miescie nigdzie nie mieli sprezynowych do lozeczka teraz juz chyba sa, cos takiego http://allegro.pl/materac-pianka-kokos-sprezynowy-120x60-lolek-i1584596789.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wozek wybrac? (78 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

kto sie bawi z scrapbooking ? gdzie kupujecie, moze ktos mi cos pomoze:) (41 odpowiedzi)

zainteresowało mnie bo tak sobie wymysilam zrobic kronike malej i wlasnie uzyc takich roznosci,...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (69 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry