Widok

Jak kombinuje wredota

Widzą Państwo sami, jak ujawnia się wredoita sama siebie dekonspirując i kompromitując bez świadomości tego. Wredne emocje muszą się ujawnić, bo brak hamulców. Jak kombinuje wredota to widać z wpisów.

To ofiary są winne, a nie sprawcy.
To ofiara sprowokowała napastnika.
To ofiara trzymała forsę w szufladzie zamiast w sejfie.
To ofiara winna, bo nie zamnkęła samochodu albo nie zainstalowała alarmu i innych zabezpieczeń.
To ofiara włamania jest winna, bo nie zainstalowała w drzwiach systemu zamków ani alarmu.
To ludzie są winni zmianom klimatycznym bo jedzą mięso. Tylko co z tygrysami lub lwami ?

Mentalność wschodna, o tradycjach ubeckich.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzą Państwo sami, jak ujawnia się wredoita sama siebie dekonspirując i kompromitując bez świadomości tego.
Ja przestałem sie konspirować. Ujawniłem sie. Mam nadzieje, że teraz mnie polubicie.

Wredne emocje muszą się ujawnić, bo brak hamulców. Jak kombinuje wredota to widać z wpisów.
We mnie nie ma kszty nienawiści. We mnie są przeogromne pokłady miłości chrześcijańskiej do bliźnich.

To ofiary są winne, a nie sprawcy.
Kiedyś uważałem, że to ja jestem winny, że nikt mnie nie lubi,

To ofiara sprowokowała napastnika.
Teraz już wiem, ze to wasza wina wy zdradzieckie mordy.

To ofiara trzymała forsę w szufladzie zamiast w sejfie.
SM Ujeścisko odebrało mi oszczedności życia. Jestem lżejszy o ponad tysiaka.

To ofiara winna, bo nie zamnkęła samochodu albo nie zainstalowała alarmu i innych zabezpieczeń.
Wreszcie mam chłopaka. Nie zabezpieczamy sie.

To ofiara włamania jest winna, bo nie zainstalowała w drzwiach systemu zamków ani alarmu.
Straciłem ponad tysiaka. Teraz potencjalny włamywacz może sie połasić na ćwierć kilo pasztetowej.

To ludzie są winni zmianom klimatycznym bo jedzą mięso. Tylko co z tygrysami lub lwami ?
Czy w pasztetowej, którą kupuje jest mięso? Płacę 3 zł za pół kilo.

Mentalność wschodna, o tradycjach ubeckich.
Pisałem już wiele razy, że czas odciąć sie od zachodu. Czas zaufać towarzyszom. Moim idolem jest Józef.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wredota musi się podszywać, Wilk musi założyć owczą skórę i udawać lub przedrzeźniać. Nie czytał Czerwonego kapturka ? NIe ma własnej jednoznacznie jasnej postawy i musi, musi kombinować, żeby oszwabić otoczenie.

Wredota liczy na naiwność i tolerancję dla chamstwa i uszustwa, którą zapewniał postkomunistyczny system tzw. III RP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wredota musi się podszywać,
Ja się ujawniłem i dobrze mi z tym. Już sie nie podszywam pod hetero.

Wilk musi założyć owczą skórę i udawać lub przedrzeźniać.
Czasami z chłopakiem bawimy sie w przebieranki. Lubię jak on jest tatą. Może zabawimy sie w owieczki.

Nie czytał Czerwonego kapturka ?
Czytam od niedawna bajki. Na starość człowiek dziecinnieje.

NIe ma własnej jednoznacznie jasnej postawy i musi, musi kombinować, żeby oszwabić otoczenie.
Ach te Szwaby wredne. Ja cenię tylko wschodnich towarzyszy. Moim idolem jest Józef.

Wredota liczy na naiwność i tolerancję dla chamstwa i uszustwa, którą zapewniał postkomunistyczny system tzw. III RP.
Nie cierpię chamstwa. Jestem kulturalnym staruszkiem.
Nie nawidzę postkomunistów. Cenię rdzennych kom unistów. Stąd moje obecne poglądy.
I pomyśleć, że kiedyś chciałem być z ludzmi z "S".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Muza musi grać. (2291 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry