Widok

Jak maksymalnie przedłużyć stosunek

Witam, mam pytanie, ponieważ jeszcze nigdy nie współżyłem ani nie miałem dziewczyny, mam 26 lat. Jak można maksymalnie wydłużyć okres uprawiania współżycia z dziewczyną, żeby nie doszło do przedwczesnego wytrysku? Jak można opóźnić ten moment i dać czas dziewczynie na osiągnięcie przyjemności?... Wiem, że dziewczyna potrzebuje więcej czasu, troski, pieszczot aby to się stało. Nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, ale postarałbym się, żeby ona była w siódmym niebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopiero zaczynasz współżycie. To norma.

Proponuję po pierwsze ćwiczyć się masturbacją.

Po drugie wypróbować różnych środków, które obecnie dostepne są na rynku. Albo prezerwatyw z subsancją opóźniającą wytrysk.

Albo chusteczek OC Wipes ( są do zamówienia przez internet) - wcierasz płyn z chusteczki przed stosunkiem i daje Ci to o wiele większą kontrolę nad Twoimi działaniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masturbację?
Nie wiem czy to najlepszy pomysł? Po masturbacji zwykle skutecznie przechodzi ochota na seks. Tak przynajmniej jest w moim związku.
Są lepsze sposoby: żele z substancją która delikatnie znieczula członka (nakłada się pod prezerwatywę) lub wspomniane tutaj chusteczki orgasm control. One nasączone są taką substancją która wciera się w członka. Poczytaj o tym w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie to kupię? Tam gdzie gumki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, stacjonarnie jak do tej pory serii orgasm control nie widziałem a szkoda, można zamawiać jedynie przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu chodzi raczej o ćwiczenia z samokontroli przy masturbacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry