Widok

Jak można sprawić by chłopak się mną zainteresował ???

Podoba mi się pewien chłopak. Chciałabym z nim chodzić ale przynajmiej się z nim zapoznać ! Jak sprawić by się mną zainteresował ? Ja wiem o nim wszystko ale on ..... ZNA MNIE TYLKO Z WIDZENIA (tzn. ze szkoły) STRASZNIE MI NA NIM ZALEŻY !!! PROSZĘ O POMOC !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiększyc sobie wszystko, co powiększyć się da. Panowie to lubią, hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie bardzo on prawdopodobnie nie lubi sztuczności (woli naturalność)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz kto to ...bo moze to ja :) Zartuje...poprostu sie z nim umow...albo popros zeby ci w czyms pomogl a napewno latwo bedzie przejsc do rozmowy!!!

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja właśnie nie wiem w czym może mi pomóc oraz na jakitemat mam z nim rozmawiać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm wykombinuj cos...np pomoc przy ....wiesz co zlap mnie kiedys na gg to cos wymyslimi :) 4550020 !!!
Pozdrawiam Rafal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahawa,
skoro wiesz o nim wszystko to z pewnością znajdziesz jakąś dziedzinę życia,w której mógłby Ci pomóc, druga opcja to poznać go przez wspólnych znajomych - tak mi kiedyś pomogły koleżanki:) Możesz również odwiedzić miejsca, w których on bywa, ale w takiej sytuacji polecam wybrać się w towarzystwie - znajomi pomogą Ci sie rozluźnić. POWODZENIA:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz mu, ze chcesz mu cos pokazac. Pozniej usiadz mu na twarz i krzyknij LIŻ!!! Bedzie twoj na wieki.
pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

do góry