Widok

Jak najbardziej POLECAM :)

Witam, witam.

Jestem po zdanym dziś POZYTYWNIE egzaminie na prawo jazdy i w zamian za bardzo dobre przygotowanie mnie do niego czuję się zobowiązana do napisania tu kilku ciepłych słów :)

Gdybym mogła cofnąć się w czasie i jeszcze raz stać przed wyborem ośrodka to mój wybór byłby identyczny: OSK SPEED. Omówienie teorii na wysokim poziomie, w dodatku z humorem. Ceny konkurencyjne-ponadto osobiście dostałam zniżkę dla osób uczących się. Autko, którym jeździłam na bieżąco serwisowane i czyste. W biurze bardzo przyjazna atmosfera. Instruktor, który mnie uczył: Rafał Gradowski-wyróżnia go indywidualne podejście do każdego kursanta, ogromna cierpliwość, pozytywne nastawienie, którym zaraża oraz czasami niekonwencjonalny, ale bardzo efektywny sposób nauczania(Ci, co z nim jeździli to wiedzą co mam na myśli ^^ a reszta może się przekonać zapisując się do niego na jazdy). Bardzo mnie wspierał-za co z całego serca dziękuję!:D Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego instruktora.
Jeżeli iść na kurs prawa jazdy to tylko w Speedzie!

Pozdrawiam i gratuluję wyboru szkoły jazdy, bo ten jest już chyba oczywisty ;)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozwolę sobie zrobić uwagę, instruktor o którym mowa to oczywiście Rafał Grabowski, a to robi wielką różnicę :) Oczywiście potwierdzam opinię Pani Patrycji, bo sama miałam okazję uczestniczyć w zajęciach praktycznych prowadzonych przez Pana Rafała. Dzięki jego wsparciu i super prowadzonych zajęciach praktycznych dzisiaj odebrałam prawo jazdy. Jak dobrze, że są tacy instruktorzy nauki jazdy jak Rafał Grabowski, dzięki nim można uwierzyć w swoje umiejętności i zdobyć uprawnienia kierowcy (bez względu na wiek :) ) Oczywiście polecam wszystkim OSK SPEED, to właściwy wybór dla wszystkich, którzy chcą zdać egzamin na prawo jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście Pan Rafał nigdy nie spóźniał się na jazdy nawet po 10 minut, nie jeździł też tankować paliwa w czasie jazdy i to nie prawda że czasami poszczają mu nerwy. A tak w ogóle to same 6.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry