...jak widać negatywne opinie nie są kasowane:)w prawdzie opinii nie ma zbyt wiele ale negatywna tylko jedna, z którą zupełnie się nie zgadzam. Cena kursu jak i dodatkowych godzin jest przestępna-nie udało mi się znaleźć w pobliżu tańszego i szybszego kursu, kursantów nie ma zbyt wielu co jest duuużą zaletą, ponieważ jazdy można sobie dowolnie ustawiać-ja miałam je codziennie i mój cały kurs trwał około 6 tygodni i też trafiłam na p. Mirka- bardzo miły i przyjemny. Nigdy na mnie nie krzyknął chociaż musiał się sporo napracować- nie byłam łatwą kursantką;) Zawsze pocieszał i dodawał otuchy, po wyjeżdżeniu 30h i zdaniu próbnego wewnętrznego egzaminu od razu podpisał mi zaświadczenie i o dodatkowych jazdach nie było mowy (chociaż słyszałam, że jeśli ktoś jeszcze nie najlepiej opanował jazdę -pewnie tak jak kolega niżej to przed egzaminem proponuje się dodatkowe godziny). Zdałam już egzamin i czekam tylko na odbiór, wszystkie jazdy i "mojego małego fiacika" na długo zapamiętam i pewnie nie raz będę wspominać.