Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DK - ocena Jestem bardzo zadowolony z jazd dodatkowych z Panem Tomaszem z OSK Motobit....
~DK
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

Monika P. - ocena Pan Tomasz K. instruktor z powołaniem, miły, uprzejmy, dużo mówi i tłumaczy,...
~Monika P.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Michał - opinia Mogę szczerze polecić, zdana Kat A za pierwszym razem, wszystkie jazdy...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Michał Sekuła - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Pan Jacek jest super instruktorem,...
~Michał Sekuła
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pan Jacek to najlepszy instruktor na świecie!!!! Cierpliwy, opanowany...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty Kat. A. Ekspresowa nauka, od zapisania się do zdania egzaminu (za pierwszym...
~Przemek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam OSK, szybki, porządny kurs, po którym zdałem za pierwszym razem....
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

prawko na kat A wątek zamknięty Super polecam wszystkim W dwa tygodnie zrobiłem kurs i zdałem za pierwszym...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

super wątek zamknięty Pan Jacek rewelacja jezdzimy po okolo 8 h w mcu instruktor super nauczyl...
~sajko aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Bardzo Polecam! wątek zamknięty Pan Jacek jest znakomitym i doświadczonym instruktorem. Zawsze wszystko...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

super szkoła i p.Jacek super nauczyciel:) wątek zamknięty Do tej szkoły trafiłam szukając dodatkowych godzin jazdy w dobrej cenie. Po...
~jumi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

opinia wątek zamknięty Bardzo polecam nauke jazdy w motobicie, ale tylko z p.Mirkiem! Świetny...
~mmaa
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Polecam. wątek zamknięty Odbywałam kurs w tej szkole (jeszcze przy starym systemie zdawania) i na...
~AP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Polecam Motobit, Instruktor prowadzący Jazdy Adam Szymański wątek zamknięty Polecam tę szkołę nauki jazdy. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin. Z...
~Dominika Klamrowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Instruktor Nauki Jazdy Adam Szymański - opinia pozytywna wątek zamknięty Data szkolenia: październik do grudnia 2012 Zajęcia prowadzone były w...
~Katarzyna M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

MOTO BIT JEST NAJLEPSZĄ SZKOŁA!!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty SĄ ŚWIETNI!!!! BARDZO MIŁY PERSONEL I INSTRUKTORZY. REWELACYJNE PODEJŚCIE DO...
~MAGDA M.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Zdecydowanie polecam!!!! :) wątek zamknięty Właśnie czekam na odebranie upragnionego prawka. :))) Szczególne...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty W szkole MOTOBIT wyjeździłam 20 h, które dokupiłam po zakończeniu kursu...
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły i muszę przyznać, że jestem zadowolony z usług....
~wesoły_kursant
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

POLECAM MOTOBIT wątek zamknięty Panie Jacku:) dobry wieczór:) zdałam prawko:) pewnie Pan tez w to nie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

50

wątków

do góry