Widok

Jak pozbyć się uzależnienia od hazardu?

Od kilku miesięcy mam taki problem, że nic innego nie mogę zrobić poza grą. Ciągle szukam nowych ciekawych automatów do gry. Ostatnim kasynem była Fortuna https://play-fortuna.pl online. W nie, straciłem dużo pieniędzy i teraz rozumiem, że czas przestać. Czy mógłbyś mi pomóc, poradzić literaturze lub specjalistom, aby się tego pozbyli ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu nie grać i nawet do takich rzeczy nie pochodzić, bo jak ktoś jest na to podatny to już zawsze będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja najlepsza rada lub wskazówki dotyczące automatów do gry, to porzucić najtańsze automaty i skupić się na tych, które kosztują trochę więcej, ale dają dostęp do poważnych nagród. Aby zrobić to cum grano salis (z przymrużeniem oka), jak powiedzieliby Rzymianie, przejdźmy od razu do mojej kolejnej niezbędnej wskazówki, aby wygrać na automatach. Sprawdź vulkan vegas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pokochaj kobietę, uzależnij się od niej, na lepsze Ci wyjdzie, choć też wcale nie musi być tanio... :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (5 odpowiedzi)

Może ktoś polecić?

do góry