Widok

Jak przetrwać w środowisku nieprzyjaznym nowicjuszom?

Cześć, ja, 19 M, zdecydowałem się grać w siatkówkę, znalazłem społeczność, ale pełną nieznajomych i pełnych propplayerów, chociaż mam problem z nawiązywaniem przyjaźni. Starszy członek zaprasza mnie do gry w swoich meczach, ale rzadko dotykam piłki w ogóle nie mam znaczącego udziału w meczu. To zatrzymuje moje postępy i moją miłość do gry. Młodszy członek ciągle kpi ze mnie z powodu moich wad i nie szanuje mnie. Wiem, że muszę być dobry, ale nie mogę robić postępów sam. Potrzebuję ich, ale nie mogę też robić postępów w ich społeczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, ja, 19 M, zdecydowałem się grać w siatkówkę, znalazłem społeczność, ale pełną nieznajomych i pełnych propplayerów, chociaż mam problem z nawiązywaniem przyjaźni. Starszy członek zaprasza mnie do gry w swoich meczach, ale rzadko dotykam piłki w ogóle nie mam znaczącego udziału w meczu. To zatrzymuje moje postępy i moją miłość do gry. Młodszy członek ciągle kpi ze mnie z powodu moich wad i nie szanuje mnie https://9apps.ooo/. Wiem, że muszę być dobry, ale nie mogę robić postępów sam. Potrzebuję ich, ale nie mogę też robić postępów w ich społeczności.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry