Widok

Jak "robi" żyrafa???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko ma ulubioną zabawkę - żyrafkę. I jak tu się bawić tą żyrafą? Piesek robi hau hau, kotek miau, mucha bzz, a żyrafka?????;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
a żyrafka ma długą szyję ;) Też córka pytała kiedys i miałam mały problem żeby odpowiedzieć ;) więc powiedziałam, ze żyrafa ma bardzoooo długą szyję ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wyskoczyłam z kapci ze smiechu
:):):)
twoje dziecko ma 3 m-ce !, powiedz ze żyrafa nie żyje,wandale sie o to postarały!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
hahahahahhahaha:-)))))))))))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciężkie pytanie ;p
żyrafy to zwierzęta nieme ;) i jedyny dzwiek co wydaja to mlaskanie-przezuwanie liści ;)
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam ten sam problem z królikiem i żółwiem :P
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~tututururu mnie to nie śmieszy, też przeglądam z moim małym książeczkę i mnie zatkało przy żyrafie :P w końcu też stwierdziłam że ma długą szyję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko mnie ciągle pyta jak coś robi, jak nie wiem to mówię ,że nie wiem.Nie musimy być wszechwiedzący, a sporo zwierząt nie ma jakiś odgłosów. Jak dziecko sie pyta jak robi ryba to mówię-bul bul. A jak robicie słonia?;) mi to ciężko, wiadomo trąby nie mam:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słoń robi "turuuu" :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
żyrafy mrucza ale nei jak koty tylko tak bardziej gardłowo - można tez powiedziec ze mlaskaja jak jedza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do królika to u nas jest kic kic i Córa kica :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tez zyrafa ma dlugą szyje, królik czy tam zając robi kic kic, lew robi ła i rozdziawia paszcze i straszy rekoma maly to lubi powtarzac he:)) slon ma wielką trąbe he no i tak jak nie wiem jak jakies zwierze robi to mówie charakterystyczna cehce dla niego i juz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem to żyrafy są jedynymi zwierzętami które będąc zaatakowane nie wydają odgłosów więc na co dzień też raczej cisza..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, królik robi kic kic, ale to nie jest przez niego wydawany dźwięk, a mi chodziło o dźwięk i w końcu ruszamy nosem i głośno niuchamy. Mozna by też powiedziec że królik robi "chrup chrup" bo zawsze coś tam chrupie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale jak ja nie wiem jaki wydaje dzwiek to juz mowie co robi albo co ma charakterystycznego bo ciezko tak nasladowac wszystkie zwierzaki hehe:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba wypracować jakieś standardy, bo potem dzieci pójdą do przedszkola i bedą rozbieżności w edukacji ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry