Widok

Jak rozliczać pomyłki przy pakowaniu produktów

Mam pytanie w jaki sposób radzicie sobie z rozliczaniem pracowników za pomyłki przy pakowaniu? Dopuszczacie jakąś ilość błedów na miesiąc czy obciążacie błędami? Do tej pory to pokrywałam ale zaczyna już mnie to irytować, ma ilość, ma zdjęcie produktu i tak są pomyłki, dodam że nie pakują dużo paczek z czego 80% produktów jest w kartonach mają tylko nalepić etykietę nic więcej, produkty mają duże gabaryty zatem moje zamówienia to nie wkladanie milona sztuk do kartonu tylko pojwdyncze produkty, zestawy składające się max z 2 sztuk, może polecacie jakiś system na monitorowanie pomyłek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem kłania sie tutaj wprowadzenie odpowiedniej logistyki magazynowej. Im sprawniejsza i wygodniejsza logistyka magazynowa, tym w firmie będzie sie zdarzało mniej pomyłek. Dobrze jest nie polegać na tradcyjnych rozwiazaniach ale wprowadzić jakis wygodny crm do obsługi firmy. Powinna byc to podstawa w kazdej firmie.
Flowdog ma moim zdaniem ciekawą ofertę
https://flowdog.pl/elektroniczne-zarzadzanie-firma/

Ma tam zarówno moduł magazynowy jak również moduł do obsługi klientów w firmie, tak wiec wszystko można złozyć w jednym miejscu.

Oczywiści czytniki kodów kreskowych również dobrze jest wprowadzić. Jest to pewien koszt ale potem zaprocentuje mniejszą ilością pomyłek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (163 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

do góry