Widok

Jak rozpętałem karnawał Solidarności.

Przepastne segregatory na regałach IPN kryją jedną z największych tajemnic XX Wieku. Wydzielona kwerenda z tymi materiałami zajmuje bez mała jeden poziom nie małego przecież archiwum gdańskiego IPN. Kwerenda opatrzona jest klauzulą najwyższej tajności, do której dostępu nie mają nawet historycy. Odtajnienie tych materiałów będzie możliwe dopiero po 50 latach, a mówimy o materiałach pochodzących z lat 1980 - 1981. Wiemy jedynie że materiały dotyczą agenta ówczesnej opozycji, występującego pod kryptonimem ZJ. Dotarłem do materiałów historycznych, które co prawda nie są tymi zastrzeżonymi aktami, ale nawiązują do ich zawartości. To czego się dowiedziałem, podważa znane nam wszystkim fakty na których budowana jest historia przemian ustrojowych w Polsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda czasu i energii, aby poświęcać je na frustrata.
On przez ostatnie swoje lata życia przegrał to co miał, czyli nic.
Strasznie smutna historia bez happy endu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe życie, słaba śmierć......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

do góry