Widok

Jak sie pozbyć problemu wrstajacego paznokcia?

Długie Ogrody Temat dostępny też na forum:
Kochani mam nastepujace pytanie jak się pozbyć problemu wrastajacego paznokcia? macie jakieś sposoby? Ja chyba wybiore się aż do specjalistów a mam tu na myśłi Centrum Podologiiczne w Łodzi bo tam się zajmują tym problemem w szczególności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli jesteś z trojmiasta to po raz kolejny polecam panią Vivianne Kopeć, ma gabinet w Gdańsku przy ul. Ciasnej. Naprawdę kobieta z ogromną wiedzą, cały czas się dokształca. Ja miałam przez 4 miesiące klamry na paznokciach, po tym czasie już 2 lata spokój. Nie daj tylko sobie nigdy nacinać paznokcia. Spróbuj jedna wizyta wyjdzie taniej niż podróż do Łodzi. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

całego wyrwać u slusarza lub stoczniowca. Poważnie - niechrzanić się tylko ostro siostro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja bym się umówiła do lekarza rodzinnego, pokazała w czym problem i on już pokieruje do odpowiedniego specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opcja1) Szukać podologa. On zajmuje się takimi sprawami.

Opcja 2) Kupić sobie dobry zestaw do pedicure oraz antybiotyk w aptece (doradzą i taki do zewnętrznego stosowania przez kilka dni na stope w żelu sprzedadzą bez recepty). Wyciąc sobie wrośniętą część samemu i smarować przez kilka dni antybiotykiem (symbolicznie). Jeśli miejsce jest mocno obolałe i czerwone, lepiej najpierw kilka dni stosować antybiotyk, potem wyciąć i później znów antybiotyk. Dodatkowo kupić sobie klamry na paznokcie i stosować (jednorazowe są w aptekach i w rossmanie, solidniejsze metalowe widziałem na allegro).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

do góry