Widok

Jak się zachować, gdy nie wiesz, co zrobić ?

Jak się zachować, gdy nie wiesz, co zrobić ?
Zachowaj się przyzwoicie.
Nie wiesz jaki jesteś, masz problem z samooceną ?
Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś.

No mamy sporo wskazówek jak się zachować i już właściwie wiemy wszystko.
Wynika z tego automatyczny wniosek, że ten kto ciebie reprezentuje powinien być człowiekiem przyzwoitym. A czy faceci od "szarańczy" i nazistowskich plakatów są ludźmi przyzwoitymi ?

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/zaglosujesz-na-grupe-rekonstrukcyjna-im-boleslawa-bieruta#new
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sorki, że z innej mańki.
Dużo jeżdzę po mieście. Lepi się wręcz od plakatów wyborczych.
I co mnie zastanowiło... praktycznie nie ma plakatów PiS.
Jedna babka się promuje, zresztą z tym samym zdjęciem od kilku ostatnich wyborów ;]
Poza tym przynajmniej 50-60% to plakaty koalicji PO i .N
No i wielkoformatowe reklamy budynia. Kto był na Przymorzu, widział jego gębę na całą ścianę falowca. Bodaj naprzeciwko dawnego Realu... nie pamiętam, co teraz tam jest.
Rzuca się w gały, kto ma jaki budżet reklamowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

sadyl

Byłem na dwóch lokalnych spotkaniach dyskusyjnych z Kacprem Płażyńskim i jego drużyną radnych, w których uczestniczyło po kilkadziesiąt osób. Podejrzewam, że na spotkania z totalsami nikt by nie przyszedł i stąd muszą oblepiać miasto plakatami.
A młodzież z drużyny Kacpra chodzi i rozdaje ulotki. Kacper zdynamizował lokalną politykę i to dobrze rokuje na przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

>Kacper zdynamizował lokalną politykę i to dobrze rokuje na przyszłość.

Wprowadził do lokalnej polityki to, co jest standardem PiS w polityce ogólnopolskiej, czyli kłamstwo.
Ma to nawet czarno na białym w postaci wyroku sądowego.

Na szczęście na Pomorzu klamcy nie maja szans, bo tu mieszkają ludzie racjonalni, którzy nie dają się nabrać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już znamy tę narrację złodzieja wołajacego: łapaj złodzieja. Na złodzieju czapka gore...
Pora zmienić płytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

@ZJ:

A jest gdzieś wykaz komitetów wyborczych dla Gdańska?
Nie chcę zostawiać kwestii wyboru do uryny, bo nazwy komitetów po części nic mi nie mówią.

@bęcwał:

Pisz takie rzeczy z rana. Zrobisz mi dzień ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Prawica ma nr 10 na liście. w tvp gdańsk lecą ogłoszenia komitetów, ale ja mam swoich kandydatow już namierzonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

w iii wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego w Gdańsku orzeka Elżbieta Płażyńska, matka Kacpra Płażyńskiego.

Czy ta Pani funkcjonuje w ramach kasty ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Prawica ma nr 10 na liście.

Aż musiałem sprawdzić o kogo chodzi.
Prawica....... buhahahahahahaaaahahahah !!!
Dobre, naprawdę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam nie chodzę na te kameralne schadzki, ale jak będziesz Ratler widział Plazynskiego to zapytaj go o to czy pani Elzbieta należy do kasty, czy nie i pomiędzy którymi pokojami w Sądzie przebiega granica kasty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację! Gdynia wolna od plakatów PiS. Samorządność jednak liczy na pamięć wzrokowców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Jak się zachować, gdy nie wiesz, co zrobić ?
Zachowaj się przyzwoicie."

Abstrakcja!
Wczoraj miałam sytuację, która przeprawiła mnie o odruch wymiotny.
Dosłownie, miałam ochotę wyrzygać się na osobę. Osoba reprezentuje poziom, który wyklucza choćby zrozumienie Twego, jakże utopijnego marzenia o tym, że otaczają Ciebie Twe odbicia z lustra.

Ps
Przyjaciel? Kto to taki?
Chyba znowu zaparzyłeś się na nie tę stronę monety. Wrogów...
Pokaż mi swoich wrogów a powiem CI kim jesteś. Wrogów trzyma się w ramionach żeby nie mogli wbić Ci noża w plecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Wrogów trzyma się w ramionach żeby nie mogli wbić Ci noża w plecy.

Dobre!

Dla mnie przyjaciel, to osoba, której mogę powierzyć bez wahania klucze od mieszkania, podac hasła czy PIN-y.. albo się przy niej krańcowo upodlić... i nadal będzie mnie chciała znać ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ha ;) definicje.

Ps korek się ruszył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak tam kurierzy? Bo ja to firmę GLS zrównałbym z ziemią a zlecenia oddałbym komu innemu. Trzeci raz ten sam numer. Kurier nie może trafić, nie dzwoni, oddaje paczkę do Straszyna i pisze, że była odmowa przyjęcia. Oni nawet się nie kontaktują i nie proponują odbioru w Straszynie, że o ponownym doręczeniu nie wspomnę. Tego samego dnia odsyłają paczkę do nadawcy. Jakiś ciężko upośledzony człowiek ten kurier. Może on w ogóle jeździ łoić do jakiejśc kotłowni jak ci kolesie z Misia co udawali, ze sobowtóra szukają. Przestrzegam, bo coś mi się zdaje, że Twój rejon też obsługuje. Raz mi firma z Wrocławia pieniądze oddała i zamówiłem to samo gdziekolwiek, gdzie współpracują z glsem, a teraz dwie paczki przekierowałem na miejsce pracy licząc na to, że ktoś bardziej ogarnięty działa na tym obszarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja już się nauczyłem, żeby zakupy robić z dostawą loco moja przyjaciółka, która zawsze jest w domu.
I mieszka w miejscu, które kurierom jest "po drodze".
Kiedyś na Kowalach piane na pysku dostałem.
Oczywiście .. też byłem w chacie i też adnotacja kuriera "nikto ne je doma".
Na Kowalach to bodaj UPS jest. z gls-u nie korzystałem
A na Kowalach tłum ludzi, równie wk..wionych jak ja.
Jakby ten wk.rw wykorzystać, to byłoby dopiero piekne pozyskanie energii :D

Inpost się sprawdza. Wrzucają do budki, wysyłają esa i maila. Odbieram, kiedy mi wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

*zamówiłem to samo gdziekolwiek, gdzie nie współpracują z glsem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ukraińcom powiedzieli że mają robić szybko - szybciej jest napisać "odmowa przyjęcia" i szybciej się nie da.

Gdansk - ukraińska "jakoś" ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hm... a u nas, na Wsi, odpukać w niemalowane i żeby nie zapeszyć... twu twu... ;) to same boskie, młode chłopaki. Z Inpostu śmiga dojrzalsza sztuka ale ma poczucie humoru i lubię go.
Paczki zawsze na czas. Nawet gdy mnie nie ma w domu to paczka czeka na progu.
Najlepszy jest kurier z dhlu - Pan Szymon :) To jest Gość z klasą.
Nawet "mojego" Listonosza, przebiegłego lisa, kutego na cztery kopyta Kaszuba lubię za te k...ki w oczach i ogólny luzik.
Mój Synek biega po domu i śpiewa "znowu jadę do ciebie sam" ;)...

To super dedykacja dla wszystkich Kurierów. Zawsze ustępuję pierwszeństwa, a nuż wiozą moją paczkę ;)
http://www.youtube.com/watch?v=X2XWBcd5jn0

Ps
Dawid Podsiadło rządzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

" Wrogów trzyma się w ramionach żeby nie mogli wbić Ci noża w plecy." - na czym polega trudność ? dostęp do pleców w takiej pozycji jest dość wygodny , z własnego doświadczenia wiem że łatwiej w takiej pozycji podrapać po plecach niż złapać za .... pierś ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lowca, cale szczescie ty nie masz przyjaciol.

Myslisz ze KP wygra??? :)))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

o ja cie...

nie wiesz jaki jestes?
Łowca ci powie
nie wiesz w co wierzyc i jak patrzec ?
Łowca ci powie
nie wiesz co na obiad zrobic i ile posolic?
Łowca ci powie!
szukasz partnera?
ł owca cie wyswata!

na watpliowsci wszelkie,zagadki i zwykla chandre
na bół i świąd
tylko łowca!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

J/w brzmi jak najgorsza reklama pułapek na muchy owocówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Myslisz ze KP wygra??? :)))))))"

Marne szanse , ale w sumie gdyby gdańszczanie zrobili niespodziankę to w pewnym sensie byłoby to bezcenne zobaczyć (tak jak kilka lat temu) te gęby przekonane o swojej wygranej (cokolwiek by nie zrobiły), gdy dociera do nich że przegrali ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale ci durni Gdańszczanie wybiorą źle i nie zagłosują na tego właściwego niestety.
Lubie pooglądać interetowych frustratów :) Serce rośnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dlatego w telefonie masz tak dużo selfie ? ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

jesteś uroczym przegrańcem :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko to przychodzi ci na myśl gdy patrzysz na selfie ? ;]
oderwij się od telefonu pogadaj z nami - pocieszymy cię ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Serce rośnie jak się patrzy na was przegrańców sfrustrowanych i tak cholernie niezadowolonych z życia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z ciebie i całej waszej trzody radość z życia aż bije po gałach.
Siedzenie na necie i węszenie, komu mozna by anonimowo dos*rać.
Cudowne... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Stary, koło 60-tki, alkoholik pijący do lusterka, bez żony, męża i dzieci, bez celu w zyciu.
Coś jeszcze? :))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kim piszesz, bo chyba to troszkę offtopic. Ani woder ani ja nie jesteśmy koło 60-tki. a zj jest dzieciaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty jesteś koło lub po 60-tce. Jesteś tanim chlorem, który pije do lusterka. Samotny, bez rodziny. Dlatego musisz się dzielić tymi fascynującymi historiami o remontach itd. i stąd też ta życiowa frustracja. Żałosne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musze cię rozczarować. Ani nie jestem koło lub po 60-tce, ani nie mam w domu lusterka.
Jedynie lustrzane drzwi szafki łazienkowej, przed którą się golę.
Ale siedząc na kiblu jej nie widzę a picie na stojąco mnie nie rajcuje.
I do frustracji mi tak daleko, jak tobie do rozumu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Serce rośnie" - cieszy mnie to - większe serce to więcej empatii, a i taki szczęśliwy człowiek może więcej pracować więc będzie mógł spłacać większe odsetki od kredytu - już mnie to cieszy, w kolejce jeszcze rewaloryzacja 500+ , poradujmy się razem ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miałem kredyt ostatni 10 lat temu. A ty spłacisz w którym roku? 2038?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> większe serce to więcej empatii

Niekoniecznie.
Przerost serca jest zazwyczaj skutkiem nadciśnienia.
A byt o przekornej ksywie "prawda" ciśnienie ma takie, że aż dziw, że żyłka pierdząca jeszcze mu nie pękła.
A moze już pękła? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Walnij sete chlorze:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakbyś przyszedł z bananem na twarzy i powiedział że serce tobie rośnie to bym się ugiął ;] Dostał byś kolejny ;]

@ Sadyl
Prawda napisała do ciebie "Stary, koło 60-tki, alkoholik pijący do lusterka, bez żony, męża i dzieci, bez celu w zyciu." - weź teraz przeanalizuj jego idealny model rodziny ;D - (mi wychodzi że to on, żona , mąż i dzieci ;D ) - chyba się coś niechcący wydało ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

to kiedy kończysz spłacać kredyt? Nie 2038? Strzelam, że 2048. Mam racje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

on, żona , mąż i dzieci ;D - tyle szczęścia że serce rośnie ;D

@Prawda
Ty i racje :D ty kiedykolwiek miałeś racje.. :P chyba żywnościowe po tym jak tego kredytu nie spłaciłeś ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie odpowie, bo co ma odpowiedzieć? Przytaknąć? heeh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, czyje dzieci. Żony i męża?
Bo przecież nie "prawdy". Cojones toto ma tyle, co napisze.
Jak podskakiwał do Crossa, to momentalnie ogon podkulił, kiedy Cross podjął rękawicę.

image

BTW:
Kilka lat paliłem "Mocne". Wcześniej "emersony" czyli Extra Mocne. Na pacze było żółte EM, stąd popularna nazwa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przypomnijmy tu jak pewna pani opisywała jak 60-letni sadylek chlał codziennie, żygał i sr*ł pod siebie. Trzeba było po nim sprzątać.
Samotny stary facet, w dodatku fizol :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chlanie i sr*nie pod siebie rozumiem. Ale co to jest żyganie?
Pewna pani nie mogła pisać o 60-letnim sadylku. Moja ksywa jest dosyć unikalna a do 60-tki mi daleko.
I nie rzygam po alko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawda, idź lepiej do męża i żony ;P sprawdź czy cię nie zdradzają :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Kilka lat paliłem "Mocne". Wcześniej "emersony"

Kurcze... jak sobie przeliczyłem, to jeszcze w liceum to było.
Na studiach paliłem już "popularne", bo Sporty zmieniły nazwę. W lufce.
Potem sklepaliśmy, z rurek od anteny z radia i słoika, fajkę wodną.
Ależ to była siekiera. Oczy z orbit wyłaziły po dwóch machach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jaki widzimy obraz? Samotny, pod 60-tke, bez żony, męża i dzieci, chlejący do lusterka codziennie, rzygający i sr*jący pod siebie.
To jest ten inteligĘt.
To jest poziom tych PRL-owskich ciołków, którzy mają pretensje do świata że mają taką wegetację zamiast życia, o którym marzyli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawiesil sie... :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam nie widzę, żeby Sadyl miał jakiekolwiek pretensje do świata a wręcz przeciwnie - potrafi napawać się życiem całym sobą i z całym swoim ekshibicjonizmem jest w tym doprawdy uroczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też paliłem wtedy emersony. Te żółte, bo były bez filtra. Wersja z filtrem zamiast żółtej miała czerwoną wstawkę. Te z filtrem kupowało się wtedy, kiedy nie było tych bez filtra, ale sznyt nakazywał urwać filter przed zapaleniem.
W najlepszym (he he) dla mnie okresie doszedłem do trzech paczek, czyli 60 sztuk dziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak walnie pół litra to napawa się życiem.
Potem porzyga, znowu walnie połóke i znowu napawa się życiem.
Różne ludzie mają cele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzech paczek? Ałała! Dostałam ostatnio w prezencie oryginalne "Klubowe". Kto spali całą fajkę, temu królestwo me rzucę do stóp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocne są zdrowe. Andrzej Gwiazda pali je jak smok od kilku dekad. Ma 83 lata i jeszcze do niedawna regularnie chodził po górach z namiotem i całym ekwipunkiem.

To był tzw. dowód anegdotyczny, czyli nic niewarty ale co mnie to. Jakbym palił to też bym palił mocne, bo tam jest prawdopodobnie sam tytoń, czyli natura. Wszystkie lighty i mentole to jakaś obrzydliwa chemia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak "Mocne" są zdrowe to "Klubowe" są eleganckie. I ładnie pachną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Qrde, na klubowych to się wychowałem. Jak zresztą kilka pokoleń Polaków. W przerwie leciało się do kiosku, kupowało na sztuki i paliło za sala gimnastyczną. Cała paczka kosztowała wtedy 4,50 zł.
Oprócz klubasów i sportów były jeszcze giewonty, w dwóch wersjach, obie słabe.
A jeżeli chodzi o sporty to najlepsze robił Augustów, często w karbowanej bibułce. Natomiast Radom robił najgorsze, fama głosiła, że dopiero ci z Augustowa powiedzieli tym z Radomia, że oprócz mielonych materacy i skrawków pakuł trzeba do masy na papierosy dodawać trochę tytoniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z fajniejszych jutubowych wariatów, czyli doktor Jaśkowski z Gdańska udowadnia, że palacze rzadziej umierają na raka płuc. W powietrzu jest bowiem od groma rakotwórczych cząstek i pyłków. Zaś palacz ma taki nawyk, że często kaszle, odksztusza i i charka. Siłą rzeczy lepiej te cząsteczki z sibie wydala. Mówi, ze jedyny problem to filtry w papierosach. Złożone są one z takich drobnych włókienek i te włokienka są wciągane do płuc i wbijają się w ścianki. Zaleca zatem palenie w szklanej lufce i cieszenie się długim życiem i zdrowymi płucami. Każda teoria dobra, bo wiele chorób ma genezę w naszej głowie.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MtF,
Ha, " Giewonty" też mam. Czasem wrzucam je w kieszeń, jak idę na imprezkę. Reakcje bezcenne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda, znudziło ci się "picie" do łowcy, to się przerzuciłeś na sadyla. Jakże smutne jest twoje życie, skoro jedyną atrakcją jest nieustanne śledzenie forum i dosrywanie innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@anonim:

Trzoda dostała polecenie służbowe, żeby mnie zdyskredytować. To je wykonuje. Stąd czepialstwo bęcwałów o słówka, czy g..prawdy.
To potwierdza moją diagnozę poziomu umysłowego ich oficera prowadzącego.
Bo niby przed kim mieliby mnie zdyskredytować? Stare Forumy mają swoje własne, wyrobione już zdanie, a nowych nie ma. A nawet jeśliby byli, to co takiego świeżaka obchodzi jakiś tam sadyl?

@BMtF:

Przypomniałeś mi czasy fajek kupowanych na sztuki. Ażem się rozrzewnił :)

@Kruk:

Coś może być w słowach dr. Jaśkiewicza.
Z mojego kręgu znajomych tylko jedna osoba zeszła z tego świata na raka płuc. Facet koleżanki. Po 30-tce. Wysportowany, dbający o zdrowy tryb życia. Nigdy nie palący.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

z tymi fajkami to jest skomplikowana sprawa
kiedys były one tytoniem głównie
a teraz jak kazda rzecz dla pospolstwa
ma nam szkodzic tak,zebysmy albo byli spolegliwi albo truli sie wtaki sposob,by zasilac farmacje
a nie szybko zdychac
słyszałm,ze camele sa inne...tzn takie jak dawna partia..a moze kwestia filtra,ktory nie ma tego ,co najbardziej szkodzi

no i tych fajek nie ma wszedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spisek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@sadyl :Kurcze... jak sobie przeliczyłem, to jeszcze w liceum to było.
Na studiach paliłem już "popularne", bo Sporty zmieniły nazwę.
I Ty nie masz skończonej 60tki ? Łżesz. Ktoś kto pamięta Sporty i rok zmiany ich nazwy na Popularne , dopasuje to do twojej historii i potwierdzi że coś tutaj się nie zgadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> I Ty nie masz skończonej 60tki ? Łżesz

Znajome Forumy znają mój rocznik. A blisko znajome, także pesel.
Zresztą... nie raz pisałem, z jakiego rocznika jestem. Musiałeś przegapić tę informacji i nie zakonotować jej w kajeciku.
Palę od 13rż. Nałogowo od 16rż. Może to ci ułatwi obsługę kalkulatora.
A nie pisałem, że Sporty zmieniły nazwę na Popularne, kiedy już byłem na studiach.
W liceum paliłem, co się dało. Głównie emersony, kupowane po paskarskich cenach na rynku. Jakieś albańskie wynalazki. A potem nastał raj, bo kumpla ojciec gdzieś nar*chał kilka worków Giewontów z metra. Takie długie białe glizdy. Kumpel regularnie je ojcu podkradał i robił dystrybucję po kolegach :)
Jak już zaczęło być w miarę normalnie z fajkami, to oczywiście Klubowe. Emersony byłu już wówczas schyłkowym rarytasem.
Pamiętam też 8,5
Nazwa wzięta od średnicy. Ciut grubsze niż stndardowe... i czuć było to w pysku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

> kupowane po paskarskich cenach na rynku

Nie pamiętam, który to mógł być rok. Z pewnością między 81 a 85. Raczej bliżej 81-82
Popularne kosztowały wówczas w kiosku 18 zł Ale oczywiście nie do kupienia, bo na kartki były. A jeszcze nie miałem "dorosłych" kartek.
Na hali Popularne kosztowały 60. Mniej więcej tyle samo, co jakieś albańskie śmierdzące wynalazki, które można było kupić w kiosku bez kartek.
Jak to się miało do cen i zarobków? Można wyguglać na stronie gus. ale moje pierwsze stypendium na studiach wynosiło 360 zł. A fajki zdążyły od czasów licealnych zdrożeć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A pamiętacie DS-y?
Nie cierpiałem tych fajek. Nie dość, że mocno śmierdzące, to prawie każdą randkę mi psuły, bo po ciemku od strony filtra przypalałem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wlazłem w wujka gugla, żeby sobie przypomnieć paczkę DS-ów.
Przy okazji wycziłem też te albańskie wynalazki, typu Ibary czy Arberie. Myślałem, że albańskie. Ibary akurat w Jugosławii robili... ale nie w tym rzecz.
Wujek Gugiel podsunął mi pod oko paczkę Gitanesów.
Fajne fajki. Paliłem na początku 90-tych. Jedna z moich byłych robiła w Reemtsmie (czy jak to się tam pisze) i mi podrzucała. Potem puściła mnie w trąbę z szefem oddziału. Życie ;)
Ale wujek Gugiel podrzucił też Partagasy.
To były naprawdę siekiery. O jeden stopień niżej niż moja fajka wodna a kilka stopni wyżej niż emersony (żółte, bez filtra).

Andriej, ten, który spitolił hydraulikę i zrobił niemożebny bajzel, poczęstował mnie kiedyś ichnim skrętem.
Wiadomo, że więcej tam tutki niż samego tytoniu. Paliłem nie raz.
Ale ten Andriejowy miał kopa porównywalnego właśnie z Partagasami.
Takich fajek w sklepie (chyba) już się nie kupi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> puściła mnie w trąbę z szefem oddziału.

Temat narodu wybranego wygasł, to trza inaczej rozruszać Forum.
"Baby to ch.je.. ino bez jaj"
"Stalin czy Hitler mogliby się uczyć okrucieństwa od kobiet. To co dla nich było szczytem, dla przeciętnej kobiety jest normą"
Takie dwa cytaty skądś tam wzięte.

Mam niezwykle bogate doświadczenia z kobietami. Nie mówię jedynie o bliskich kontaktach... ale głównie o relacjach "życiowych".
Choćby z Klientkami.
Moja koleżanka twierdzi, że facet to podgatun jest. Ale co jakiś czas tego podgatuna potrzebuje i dzwoni i jest milutka.
A ja mam wrażenie, że to właśnie kobiety są takie "nie do końca". Logiki za grosz. Wyłącznie emocje i hormony.
Naprzykładów Forumowych nie muszę podawać, bo każdy zna.

Facet "myśli ch.jem" okazjonalnie.
A kobiecie (w wieku reprodukcyjnym, bo starsze są już normalne).. c.i*a zawsze wali po łbie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

DSy to były albańskie/ Perfumowane do obrzydliwości.
Partagasy w porzo.
Mnie podchodziły też goulouise'y - francuskie meserszmity, o których fama głosiła, że dodają do nich sami wiecie co.
Ale to drogie było, bo jeno z pewexu.
No i w temacie fajek warto wspomnieć, że PL produkowała na licencji swoje marlboro, w miękkiej, a nie kartonowej paczce, i kosztowały 28 zł, czyli 10 razy więcej niż paczka sportów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tak w ogóle jako ciekawostkę powiem, że w języku francuskim papierosy są rodzaju żeńskiego.
I gdyby ich nazwy przełożyć na nasze, to gouluoisy nazywałyby się galijkami, a gitanesy - cygankami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaq, jestem młodsza, ale też pamiętam Popularne, które palił mój dziadek i wcześniejszą nazwę Sporty również. Zatem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

okolo 50 tki pamietaja "sporty"

...niby emocje i hormony..?
a chu...to niby czym napedzany jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodziłam ojcu po "klubowe" to i pozniej mu podiwaniałam te same
pamietam pershingi,tzn 8,5
i dunhile
dalszych marek nie pamietam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klubowe to już średnia półka chyba była ;P ,a wyższa to chyba carmeny ,szczeniak byłem nic nie pamiętam utkwiło mi jedynie w pamięci że babka kupowała (ale nie pamiętam czy to sport-y czy popularne były) - nie paliła - była przeciwniczką , ale na kartki były (dostawał je każdy palący i niepalący ;D ) więc kupowała ... swego rodzaju waluta to była...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

carmeny ciagneły sie
caro lepiej sie spalało:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Moja koleżanka twierdzi, że facet to podgatun jest"
Zajefajna babeczka musi być :))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

...ale do isztar jej daleko ;)

"...niby emocje i hormony..?
a chu...to niby czym napedzany jest? "

Ps
jestem spokojna o ten świat dopóki są na nim takie laski :))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Zajefajna babeczka musi być :))))))

Kiedyś pewnie była.
Z wiekiem stała się zgorzkniała i marudna.
No ale jeśli przez N lat gustowała w takich facetach, jak ja, to się Jej nie dziwię :D

> jestem spokojna o ten świat dopóki są na nim takie laski

Tajemnicy nie zdradzę, bo I. sama o tym pisała publicznie:
Z pewnością do przetrwania gatunku ludzkiego mocno się przyczyniła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W chwili obecnej palę około 60 sztuk i końca nałogu nie widać. Kupuje Rothmansy czerwone, bo tanie. Chciałbym aby wróciły czasy kiedy to nie miałem nałogu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lukrecjo
jestem zwyczajna baba:)
ale
mam wiecej zdolnosci regeneracyjnych niz sie koledze wydaje:)
poza tym uplasował sie w etapie,ktory odchodzi
a ci z nowego działu zycia ...nikt nie okreslił mnie jeszcze maruda i zgorzkniała osoba

i po kiego ku...o mnie
nie ma ciekawszych tematów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

im wiecej pragnie sie wolnosci
tym bardziej odrzuca
od słó i czynnosci z-

"musze!"

nawet jesli to "musze" wychodzi z ciebie

chciec czasem dymnac ale nie "musiec"
to jest klucz do zapanowania i ..wolnosci tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eh...od 20 lat sama myśl, że coś mogę już mnie satysfakcjonuję.
Lenistwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> nikt nie okreslił mnie jeszcze maruda i zgorzkniała osoba

Zgadza się, bo pierwszy akapit mojej wypowiedzi nie dotyczył ciebie.
Pisałem o koleżance, która facetów określa mianem "podgatun".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgorzkniała ..? raczej łągodna w ujeciach
wolałabym powiedziec ,ze przesadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśl na dzisiaj - jeżeli spotkasz kobietę, która przyznaje, że się myliła, przeprasza i zmienia swoje zdanie - uciekaj. To trans, żadna kobieta tak nie robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mieszajmy w to transów,oni maja zupelnie inne problemy
bo kazdy kto nie ma partnera albo nie znajduje własciwego ma jakis problem do przerobienia
albo zwyczajnie dane mu byc samemu
po to zeby tak zostało
albo po to,zeby zrozumiec,scalic samego siebie
i dopiero wtedy otworzyc sie na partnera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i niczego nie muszę komentować.
Faceci od "szarańczy" i "karaluchów" sami się zgłosili i adekwatnie zarekomendowali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jupi jupi jej :)))) "matkikwiatki"

http://www.youtube.com/watch?v=r4tp0h6YlPg

Ps
Obstawiam czyścioszka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, nie skorzystam, nie potrzebuję metafor, wolę bezpośrednie dane i prawdę. Nie mam na to po prostu czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest metafora. To jest symbolika. Uwielbiam Pańskie Ego ha ha :)
Tia, "bezpośrednie dane" ... zwłaszcza te :))))

Oto jestem na wezwanie. Czego pragniesz, niech się stanie;)
http://www.youtube.com/watch?v=gb2zIR2rvRQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łowco, wypad z tego tematu. To jest nowela Sadyla, a ty ciągle popiardujesz na swoją nutę. Nie jesteś już trendy. Na topie jest Sadyl i jego czar PRLu. A co do wątku wieku, studiów i Sportów vel Popularne, potrudzę się by znaleźć coś, co mi w tej historii nie gra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz pecha, bo akurat ten wątek jest ZJ-ta.
A jeśli chce ci się szukać błedów w chronologii.. to se szukaj.
Im więcej czasu ci to zajmie tym mniej twych piardów na Forum będziem czytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry