Widok

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym zawodzie przez 35 lat gdzie był kontakt z ludźmi . Czasami tak sobie myślę ,ze mi czegoś brakuje .Brakuje mi po prostu tego ,ze chce być dla kogoś potrzebny . Myślałem o wolontariacie ale chyba poszukują tylko młode osoby .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do emerytury zostało mi 2 latka, a już zastanawiam się co ze sobą zrobię w wolnym czasie. Jak na warunki polskie, moja emerytura nie będzie niska. Lubię podróże, jazdę na rowerze, więc zapewne całkowicie bezczynny nie będę. Może się mylę, ale chyba będzie mi brakować aktywności zawodowej. Wszystko wskazuje na to, że emerytura będzie musiała trochę jeszcze poczekać, zwłaszcza że odczuwam w branży zapotrzebowanie na moją osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci i/lub wnuki, potrzebują Cię. Najbliższe otoczenie, również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mieliśmy dzieci .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Muza musi grać. (2300 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry