Widok

Jak stać Cię na nich to idź gdzie indziej

Byłam tam na studniówce koszt 250 zł/osoba, a w zamian sala, na której dało się tańczyć, tylko nie poloneza, więc szliśmy korytarzem okrążając salę - żałosne; jedzenie: pomyje po zupie grzybowej (woda z posmakiem grzybów na ostro żeby sprawić wrażenie że ma więcej smaku), 2 kawałki rolady z cielęciny, zapiekane ziemniaki (plasterki ułożone w stosik na kształt jednego średniego ziemniaka; najlepsza część obiadu) i różyczka twardego brokuła w dodatku chyba zupełnie nie był przyprawiony solą... lampka szampana (kelner musi polewać trunki w odpowiednich ilościach, a jedni mieli prawie po brzegi, inni nawet nie do połowy), bufet - też nic specjalnego (spalona papryka w sałatkach - może ktoś chciał ją obrać ze skóry, ale się rozmyślił..., itp), ciasta były w porządku, ale sama lepsze piekę.
Jeszcze co do kelnerów to zamiast ludzi z wieloletnim doświadczeniem, jak by się oczekiwało po 5*, to są tam m.in. zeszłoroczni absolwenci szkoły gastronomicznej; na pytanie dotyczące potrawy kelnerka odpowiedziała "zaraz się dowiem" i na tym się skończyło.

Ponadto PŁATNE WiFi! W 3* jest za darmo!

Z pozytywów to jest ładnie, czysto i mają świetne pieczywo.

(...)
Moja ocena
obsługa: 4
 
wygląd i czystość: 5
 
dodatkowe usługi: 3
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Brawo!!! Oczerniać każdy potrafi, ale jeśli się organizuje studniówkę w hotelu to warto byłoby upewnić się wcześniej jak wygląda sala bankietowa. Koszt od osoby też nie jest chyba piorunujący. Jak na Sopockie standardy to niewygórowana cena. Nie jest w moim interesie zachwalać hotel, ale jak czytam takie opinie to zastanawiam się skąd w ludziach tyle niczym nieuzasadnionej goryczy i złośliwości. Domyślam się, że osoba, która pisała powyższy komentarz jest dość młoda, tym bardziej zastanawia mnie dlaczego uważa się za krytyka, bo wypowiada się na forum jak zwykły krytykant.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewcze, WIFI ci bylo potrzebne na studniowce? Co mowialas sprawdzac wiadomosci z odlotow?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
przystepnosc cen - 2 no raczej luksusowy 5* hotel nie jest nastawiony na obsluge 19 latkow. Swoja droga ciekawe w ilu hotelach mogla bywac tak mloda osoba korzystajaca nie z hotelu jak sama podkresla a z jednej imprezy i ocenia caly hotel. Cieakwe wiec skad czerpie porownanie aby isc gdzie indziej. Doswiadczonych kelnerow powinien miec hotel idac dalej tropem krytykantki... a czy Ty w wieku 30 lat wciaz chcialabys byc kelnerka? bo mi sie nie wydaje. Sila jest wlasnie w mlodych ludziach, poza tym logicznym jest ze na bankiety przychodza osoby z umowy zlecenie. Zalosna krytyka i zalosna wypowiedz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry