Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
calkowite lekcewazenie klienta wątek zamknięty Witam. Niestety nie moge napisac niczego pochlebnego o Sheraton Sopot... W...
~Michal B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Rozczarowanie.... wątek zamknięty Spodziewałem się czegoś więcej,tragiczna obsługa,mało smaczne jedzenie oraz...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Bufet rodzinny wątek zamknięty Balsam dla uszu i podniebienia : polecam , gdyż urzekająca, niespotykna...
~Lina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Uroczystosc rodzinna wątek zamknięty Dziękujemy za umożliwienie nam spędzenia rodzinnej uroczystości urodzinowej w...
~Karina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Ulubiony lokal wątek zamknięty Cieszymy się, ze znaleźliśmy swoją restaurację na spotkania z rodziną i...
~Jubilat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Studniówka wątek zamknięty Jeśli chodzi o organizacje studniówek, Sheraton jest nr 1. Obsługa przemiła,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Spa wątek zamknięty Byłam bardzo zadowolona ze SPA do czasu kiedy ważność karnetu została...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

Jak stać Cię na nich to idź gdzie indziej wątek zamknięty Byłam tam na studniówce koszt 250 zł/osoba, a w zamian sala, na której dało...
~Pinat
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

w gronie rodzinnym i przyjaciol wątek zamknięty Wyborne miejsce na kilkugodzinne, rodzinne biesiadowanie. Dania dla kazdego,...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Niespodziewanie przyjemny wieczór wątek zamknięty Duży wybór smacznych dań, dobre wino oraz bardzo pozytywnie nastrajająca...
~gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Dobry hotel wątek zamknięty Pozytywy - bardzo na tak marynistyczny charakter tj.wystroj hotelu, buffet...
~nawakacjach
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

delicje i dobry nastrój wątek zamknięty Nie zgadzamy sie z niepochlebną opinią o restauracji Wave. Naszym zdaniem...
~morawa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

Wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Obsługa i jedzenie na najwyższym poziomie. Polecam!!!
~Aneta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Klacja w RESTAURACJI WAVE wątek zamknięty Z przykrością muszę stwierdzić że jakości kuchni w restauracji WAVE...
~Davinci
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

Restauracja in Azja wątek zamknięty Bylismy dzisiaj na kolacji w restauracji in Azja w Hotelu Sheraton. Ceny nie...
~Alan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

SPA SPA Polecam wątek zamknięty Jedno z lepszych SPA w jakich byłem.Profesjonalna obsługa.
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

SUPER - POLECAM wątek zamknięty Zamowilem kawe mrozona z bita smietana , w innym sopockim hotelu 5-cio...
~piotr g.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Sheraton - polecamy wątek zamknięty Dobrze oceniam nowy sopocki Hotel Sheraton. zarowno wytroj - elegancki ,...
~Josef
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2009

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Odwiedziłem ostatnio hotel Sheraton, po prostu wpadłem na niedzielną...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Bardzo polecamy wątek zamknięty Nazwa Sheraton zobowiązuje . I nie zawiedlismy się ! Bylismy na...
~Jeremi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

20

wątków

do góry