Widok

Jak to wykonać?

Pytanie troche z innej bajki albo bardziej do stolarzy. Chce wykonac u siebie plotek/murek z podkladow ogrodowych. Mam juz takie zamowione z tym ze to drewno z tartaku i nie obrobione. Moje pytanie brzmi czym najlepiej to przeszlifowac ze tak sie wyraze. Nie chce idealnie gladkich ale tez nie takich wasatych. Jedyne narzedzie ktore posiadam do takich prac to szlifierka katowa. Czy krazek z papierem da rade? Czy moze lepiej tarnik na ta szlifierke? Lub inne propozycje. Nie jestem stolarzem wiec sie nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szlifierka kątowa ma za duże obroty i zrobisz doły. Musisz zaopatrzyć się w szlifierkę mimośrodkową. Nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć ale może warto podrzucić to drzewo stolarzowi który ma profesjonalne maszyny.

Co do krązków ściernych, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://metale.org/artykuly/szczegoly/68932_krazki-scierne-i-ich-zastosowania

Na stronie opisane są ich zastosowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

gdzie kupić rolety (63 odpowiedzi)

Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione na zamówienie,...

Wyposażenie łazienki (30 odpowiedzi)

byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego wyposażenia łazienki, od wc po...

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (208 odpowiedzi)

Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora ma 4 lata i była juz...

do góry