Widok

Jak tu wierzyć opiniom

Po przeczytaniu opinii postanowiłam spróbować potraw w tej restauaracji. I cóż jestem głęboko rozczarowana. Po pierwsze jedzenie nie nadawało się do niczego. Deser podany fatalnie. Jedna mała breja ale za to cena "za to coś" niesamowicie wysoka.
Muzyka tak głośna, że nie można porozmawiać. Obsługa nie potrafiła zapamiętać zamówienia. Ogólnie rzecz biorąc postanowiłam wystawić obiektywne opinie wszystkim restauracjom w których miałam przyjemność stołować się. Ten lokal na pewno nie zasługuje na miano dobrej restauracji, może pubu.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna Pani,

Szanujemy każdą opinię, gdyż motywują nas oraz pomagają w dbałości o jakość jaką oferujemy naszym Klientom. Byłoby nam to bardzo pomocne, gdyby zdecydowała się Pani na kontakt z managerem (58 380 38 39 lub gdynia@bollywoodlounge.pl) celem określenia jakie dania były przyczyną rozczarowania.

Odnośnie muzyki chciałbym nadmienić, że jest to restauracja klubowa i w godzinach wieczornych (szczególnie w piątki i soboty) gramy głośniej.

Pozdrawiam

Bollywood Lounge Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Arturze, niech pan się zastanowi nad obsługą bo ręce opadają...
Starszy pan z wąsem to okaz chamstwa i prostactwa który podczas minusowych temperatur (a takie występują w naszej strefie klimatycznej) każe sobie płacić za szatnie gdy w samym klubie jest zimno!
Poza tym jest nie miły, nie wspominając o kelnerach gdzie na szklankę soku cappy czeka się 10 minut a na rachunek kolejne 10. a o resztę z rachunku trzeba prosić a to już jest SZCZYT SZCZYTÓW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry