Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata99 - opinia Jedzenie pyszne, tylko dostawy do domu jeszcze nigdy nie dostałam na czas.
~Małgorzata99
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Max - opinia restsuracja całkiem fajna ale agresywna ochrona dyskwalifikuje to miejsce ....
~Max
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

S - opinia wątek zamknięty Jedzenie jest smaczne. Ale jak można mieć wszędzie taki brud? Toalety to już...
~S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek zamawiałam jedzenie, absolutnie nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Fatalne jedzenie, zimne i nie ma nic wspólnego z charakterem kuchni. Brak...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Monii wątek zamknięty Super. Może nie ma pozwalającego wystroju ale jedzenie pyszne. Trafiliśmy...
~Monii
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Ocena cateringu wątek zamknięty Moja opinia: To co zjadłem Chilly Pork to koszmar. Mięso twarde na maksa.
~Bonifacy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Koszmar! wątek zamknięty Jedzenie kiepskiej jakości,nie pachnące ani smakujące prawdziwą hinuską...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Druga wizyta i kolejne rozczarowanie jedzeniem. Zamówiliśmy kurczaka...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Świetny lokal wątek zamknięty W Bollywood jesteśmy często, przede wszystkim ze względu na pyszne jedzenie i...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

obsługa bardzo nie miła wątek zamknięty jak zawsze śmierdzi kotem a podczas ostatniej wizyty obsługa bardzo nie...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Kiedyś moje ulubione miejsce...przeżyłem szok wątek zamknięty Kiedyś uwielbiałem tam przychodzić zarówno w dzień jak i na wieczorne...
~miki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Supper wątek zamknięty Przychodzę do tego miejsca od 9 miesięcy jest super. Obsługa zawsze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Jedzenie pyszne,obsługa koszmarna! wątek zamknięty Jestem waszą stałą klientką, uwielbiam wasze jedzenie,często chodzę z rodziną...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

PORAZKA wątek zamknięty a myslalam ze takie zeczy sa niemozliwe Dosc czesto jadalam z mezem...
~zszokowana
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Równia pochyła wątek zamknięty Jestem wasza stała klientka od 5 lat, a raczej byłam... Rzadziej zaczęłam do...
~Mieszkanka Gdyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Bywałem w lepszych wątek zamknięty To co na minus: Dj dawał cały czas to samo tempo piosenek, więc po dłuższym...
~Filip
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

słabe wątek zamknięty W ciągu 15 minut nie podeszła żadna kelnerka z menu. Na barze również brak...
~albea
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Najgorsza obsługa jaką w życiu widziałam wątek zamknięty W lokalu byłam kilka razy niedługo po otwarciu i zawsze było miło. Rok temu...
~Cleo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Nieprofesjonalizm wątek zamknięty Bardzo nieprofesjonalne prowadzenie lokalu. Właściciel nieprzyjemny i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
142

postów

117

wątków

do góry