Widok

PORAZKA

a myslalam ze takie zeczy sa niemozliwe
Dosc czesto jadalam z mezem w tym lokalu az do dzis.Istny koszmar ,zawsze zamawiam to samo ,chlebek chese nan za 19zl i lagodne krewetki w sosie z cebuli i papryki za 38 zl .Najpierw otrzymalam krewetki a nie przystawke ,nieco pozniej kelnerka podala chlebek ,koszmar przezylam gdy okazalo sie ze w sosie do krewetek oprocz cebuli i papryki sa resztki miesa i o zgrozo mnustwo tlustych skor od kurczaka OBRZYDLISTWO!!!Poprosilam aby kelnerka Bogu ducha winna ,wezwala do stolika kucharza ,po trzech minutach podeszla dziewczyna ,poinformowala ze jest kierownikiem sali i ze nie ma pojecia skad sie to w daniu wzielo,brzmialo jak ZART.Moze taka polityka firmy jak najszybciej splawic ,choc dziwi mnie to bo od kilku lat tam bywalam i kierownikiem sali byl mily pan z wasem bardzo zainteresowany klientem.Tak nieprzyjemnego doswiadczenia nie mialam w zadnej innej restau
racji. Jakby resztki z innego talerza zmiecione i zmieszane z sosem i nawet slowa przepraszam tylko glupie tlumaczenie

wypowiedź zmoderowana ( 2016-09-23 17:42:39)

Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuję za Pani opinie , jednak ciężko mi się do niej odnieść gdyż dużo stwierdzeń jest niejasnych.w obecnym czasie bardzo mocno pracujemy nad obsługą jednak wcześniej zgodzę się z Panią ze mogły być małe niedociągnięcia.Co do jedzenia muszę się nie zgodzić z opinią jednakże z miłą chęcią porozmawiałbym z Panią podczas zaistniałej sytuacji co pozwoliłoby mi na natychmiastową reakcje.Mam nadzieje ze zaistniała sytuacja nie przekreśli naszej restauracji w Pani oczach i da nam Pani szanse na odkupienie wcześniejszych win...
ps. Manager jest zawsze na zmianie i w takiej czy innej sytuacji mozna go zawsze poprosić, to pozwala restauratorom na korygowanie błedów zeby były jeszcze lepsze.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tej opinii wynika, że nie tylko mnie się przydarzyło coś podobnego jak Pani. Również swego czasu dość często jedliśmy w Bollywood i też zawsze zamawiałam to samo danie i też gdy byliśmy ostatnim razem w moim daniu była skóra z kurczaka. Myślałam, że to jednorazowy wypadek, a okazuje się że nie. Wizyta nasza odbyła sie w wakacje i od tej pory już nie wróciliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry