Widok

Jak wrócić do Letroxu

Witam. Tak wiem głupio zrobiłam bo odstawilam sama z siebie Letrox 100. W sumie było tak że w listopadzie skończymy mi się tabletki, zamówiłam recepte przez internet a przez to że byłam zabiegany nie miałam kiedy jej odebrać. Wczoraj byłam u lekarza i odebrałam recepte na Letrox 100. Teraz moje pytanie brzmi jak zacząć przyjmować Letrox, żeby organizm nie zwariował ?? Czy pół tabletki czy od razu cała?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się nie spotkałam z tym, by trzeba było stopniowo wprowadzać ten lek.. Ale być może dlatego, że sama zaczynałam po prostu od 25. Ale może rzeczywiście bierz najpierw przez parę dni połówkę, a potem zacznij brać całą tabletkę. Pamiętaj żeby brać pół godziny przed śniadaniem, a nie razem z jedzeniem, bo to zmniejsza jego przyswajanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leczenie trądziku (41 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Badanie przesiewowe słuchu (10 odpowiedzi)

Witam, czy są tu mamy, których nowo narodzonym dzieciom wyszedł zły wynik badania przesiewowego...

Laserowa korekcja wady wzroku (17 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

do góry