Widok

Jak wyleczylem nerwice lekowa

Witam . Chorowalem na nerwice lekowa okolo 5 lat . Musialem jednak w tym czasie pracowac i probowac normalnie funkcjonowac chociaz bylo to trudne. Przez caly ten okres nie moglem nawet z nikim normalnie porozmawiac (kazdy kto choruje na to wie dokladnie dlaczego, wiec nie bede tlumaczyl wszystkich objawow a bylo ich duzo). Po roku uczeszczalem do psychologa jakis czas ale to tylko pieniadze wyrzucone w bloto w moim przypadku. Zdecydowalem sie isc do psychiatry ktory przepisal mi antydepresanty ktore pomogly moze w 20 % bez szalu.Pomagal mi jedynie Xanax ale wiadomo ze to bardzo mocny psychotrop ktory uzaleznia juz po tyg , wiec bralem go sporadycznie. Bralem max 1 tabletke na tydzien zeby poczuc sie normalnie chociaz raz... . Teraz czytajcie uwaznie ! Po 5 latach ciezkiej nerwicy pomogla mi niacyna . w polsce jest ona na recepte i wogole sie o niej nie mowi ( Zwlaszcza lekarze - wiadome dlaczego). Mozna ja jednak zamowic bez problemu przez internet . Kiedy zaczalem ja brac w wiekszych dawkach juz po kilku tyg zaczalem sie lepiej czuc . Po kilku miesiacach czulem juz duza roznice. Biore ja okolo 7 miesiecy i czuje sie w 90 % dobrze( 10% jest dlatego pewnie ze chorujac tyle lat caly czas mam jeszcze to w glowie i wydaje mi sie ze moze to powrocic. Pewnie potrzeba dlugiego czasu zeby o tym zapomniec zwlaszcza ze bylem juz na tym etapie ze mialem czesto mysli samobojcze). Chcialbym podkreslic ze Niacyna bardzo dobrze dziala na wszystkie choroby psychiczne ( depresja, schizofrenia) ,i nie tylko . Powiem tak kazdy powinien sprobowac jezeli boryka sie z choroba psychiczna. To jest tylko witamina ktora w duzych dawkach dziala i nie powoduje zadnych efektow ubocznych. Czego nie mozna powiedziec o psychotropach.
Dziele sie z wami tym poniewaz wiem jak ciezko sie z tym zyje.
Jezeli ktos wpadnie na ten artykul . Jezeli ktos chce moge powiedziec jak to dawkowac i jaki rodzaj Niacyny brac ( bo jest kilka ale tylko jeden dziala). Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
To daj znać jaką według Ciębie działa. Brałem trochę te w proszku od formeds
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziala tylko ta ktora wywoluje efekt Flush . Ale trzeba brac dawki okolo 1500 mg na dobe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodzi o firme tylko o rodzaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,czy podawanie tego dziecku było by bezpieczne. Ma 12 lat cierpi na kaszel psychogenny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leki typu xanax działają , krótko i doraźnie na dłuższą metę uzależniają, więc lepiej trzymać się od nich z daleka. Dobrze się sprawdzają w takich przypadkach antydepresanty typu effectin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jaka to niacyna jak dawkować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jaka niacyna dokładnie i jaka dawka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam prośbę możesz mi napisać jak brać te Niacynę nie daje rady u psychiatry byłam po przeczytaniu tego artykułu wszystko jest podobne Xanax 2 razy w tyg.zeby chociaż jedną noc przespać i drugi dzień bez bolu żyć .Pozdrawiam Lucyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, niacyna to cud. Tylko w postaci kwasu nikotynowego! Abram Hoffer - kupić jego książkę koniecznie! Swanson ma w tej postaci niacynę, którą sama biorę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge prosic o wiecej sczegolow co do rodzaju i dawek ill3@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To napisz tutaj Jaka i ile a nie na priv co ty chory czy jak po co wtedy wogole ten temat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę jaki rodzaj niacyny i jak dawkować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zaczynam suplementację niacyną jutro (nerwica lękowa, leczę się tylko naturalnie), jak ktoś ma jakieś pytania, chce zacząć razem czy coś, to podaję maila: maridc33@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt ja tez walczę ziołami
latka-paulina@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę napisać kaki rodzaj Niacyny brać i jak dawkować . czyzyk3@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwas nikotynowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się wydaje, że to mógł zadziałać efekt placebo, ale jak działa to dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na własnym przykładzie mówię stanowczo, że to nie jest efekt Placebo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem. Myślę, że Twoje doświadczenie pomoże innym osobom z tym samym problemem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyne skuteczne co ja osobiście używałem jest olejek z ashwagandhą cbdg i cbd https://konopiafarmacja.pl/olej-cbd/571-olej-cbd-7-stress-control-z-ashwagandha-10ml.html to jest jedyne bez recepty co działa i efekt jest taki jak jedna dziewczyna pokazywała na tiktoku, że myśli się uspokajają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry